Vrijdag wijdde Mulder zijn 35'er nog aan een relatief hoge luchtdruk op de baan, maar klokte zondag toch een tijd onder die grens. "En de luchtdruk is vandaag niet eens beter", lacht hij. "Misschien wilde ik vrijdag nog niet te hoog van de daken schreeuwen. Die race was goed, maar de laatste bocht kon beter en het had sneller gekund."
Toch kwam Mulder ook zondag niet ideaal op zijn laatste bocht afstevenen. "De eerste 300 meter ging weer als vanouds", luidt het blij, maar dat was wel de reden dat hij op de wissel ietwat vroeg naast zijn Canadese collega kwam te rijden. "Dan is het toch even kijken hoe je zo'n bocht ingaat."
Toch pakte het voor Mulder prima uit en met twee armen in de lucht kwam hij in een tijd van 34,81 over de finish. "Het is fijn om het seizoen met zo'n laatste race af te sluiten. Ik heb in een vol stadion een heerlijke rit gereden. Dit is het niveau waar ik heen wil."
"Toch is dit niet hetzelfde als goed presteren op een WK, maar het is fijn om weer bovenaan te staan", verwijst Mulder naar zijn tegenvallende resultaten tijdens de WK Afstanden en het WK Sprint. "Na de zomer hoop ik op dit niveau te beginnen, maar ik kan in ieder geval met goed vertrouwen de zomer in."