De Olympische Spelen zijn geweest en het vizier gaat langzaam maar zeker op het nieuwe seizoen. Bekijk in onderstaand overzicht wat de samenstelling is van de belangrijkste schaatsteams voor seizoen 2022/2023.

Team Jumbo-Visma
In: Jorrit Bergsma, Merel Conijn (t/m 2024), Joep Wennemers (t/m 2024), Jutta Leerdam (t/m 2024)
Beau Snellink, Dai Dai N'tab, Antoinette de Jong, Thomas Krol, Chris Huizinga, Tijmen Snel, Merijn Scheperkamp, Kai Verbij en Kars Jansman (t/m 2024), Reina Anema (t/m 2023)
Uit: Sven Kramer (stopt), Patrick Roest (Reggeborgh), Carlijn Achtereekte (Jumbo-Visma road), Marcel Bosker (Reggeborgh), Joy Beune (IKO)

Development Team Jumbo-Visma 
In: Evelien Vijn (t/m 2024), Myrthe de Boer
Serge Yoro (t/m 2024), Remo Slotegraaf, Jarle Gerrits, Jordy van Workum
Uit: Robin Groot (IKO)

Team Reggeborgh
In: Louis Hollaar (t/m 2024), Patrick Roest (t/m 2024), Marcel Bosker (t/m 2024), Victor Ramler, Lex Dijkstra, Mats Siemons (t/m 2023)
Femke Kok, Janno Botman en Wesly Dijs (t/m 2024), Hein Otterspeer, Stefan Westenbroek, Marrit Fledderus, Kjeld Nuis en Michelle de Jong (t/m 2023), Mathias Vosté (t/m 2022)
Uit: Ireen Wüst (stopt), Ronald Mulder (stopt)

Team IKO
In: Sebas Diniz, Kayo Vos (t/m 2024), Joy Beune (t/m 2024), Robin Groot (t/m 2024), Zeno de Ponti 
Bart Swings (t/m 2024), Jesse Speijers, Esmee Visser, Jan Blokhuijsen, Rem de Hair, Yves Vergeer, Marten Liiv
Uit: Jorien ter Mors (stopt), Letitia de Jong (stopt), Louis Hollaar (Reggeborgh), Aron Romeijn (stopt), Lennart Velema

Team Zaanlander
In: Marwin Talsma (t/m 2024), Gert Wierda
Melissa Wijfje, Tjerk de Boer, Ids Bouma, Irene Schouten, Elisa Dul, Marijke Groenewoud, Maaike Verweij, Jordy Harink, Jos de Vos, Sjoerd den Hertog
Uit: Victor Ramler (Reggeborgh), Jorrit Bergsma (Jumbo-Visma)

Team Worldstream (houdt op te bestaan)
Uit: Lex Dijkstra (Reggeborgh), Merel Conijn (Jumbo-Visma), Jutta Leerdam (Jumbo-Visma), Esther Kiel, Dione Voskamp, Gioya Lancee, Cornelius Kersten, Koen Verweij, Thomas Geerdinck en Isabelle van Elst (allen onbekend)

Team FrySk
Uit: Eline Jansen (Van Ramshorst-Renault), Marwin Talsma (Zaanlander), Homme Jan de Groot (Bouwselect), Kevin van der Horst (Okay/Bouw & Techniek), Kim Talsma (Gewest Fryslân), Peter Michael (onbekend), Mayke Koster (gestopt), Sjoerd Kleinhuis (gestopt)
Amy van der Meer, Naomi Verkerk, Sipke Sijtsema, Fenna de Boer, Aveline Hijlkema, Ellia Smeding, Jornt Dijk, Jesse de Lange, Dyon Talsma, Paulien Verhaar, Amber Duizendstraal,
In: Anne Boersma (Team SuoModo), Tosca Mulder (KTT Midden-Oost), Daan van der Elst (KTT Zuid)

Development Team Fryslân
In: Kim Talsma
Femke Beuling, Elwin Jongman, Maud Lugters, Esmé Stollenga, Sanneke de Neeling, Helga Drost, Jur Veenje, Mika van Essen
Aparte status: Sanne in 't Hof, Gijs Esders
Uit: Lotte van Beek (stopt), Jesper Hospes (stopt)

TalentNED
In: Stein de Wit, Ward Dielissen, Jasper Krommenhoek, Michiel de Groot, Chloé Hoogendoorn, Pien Smit, Meike Veen, Sophie Kraaijeveld en Rosalie van Vliet
Blijft: Sijmen Egberts, Jade Groenewoud, Stijn van de Bunt en Chris Fredriks
Uit: Lars Woelders (Okay Bouw & Techniek), Evelien Vijn (Development Team Jumbo-Visma), Sebas Diniz (IKO), Mats Siemons (Reggeborgh), Joep Wennemars (Jumbo-Visma)

KNSB Talent Teams
KNSB Talent Team Noord
Sylvia de Vries, Sille Hut, Gijs Kamp, Eskil Huiting, Tom Nijdam, Sanne Westra, Leonie Bats, Martijn Takens, Iris Schultinga, Jildou Schaaf, Jildou Hoekstra, Ramona Westerhuis, Tim Prins, Rinse Bart de Glee, Hidde Westra, Matthieu Hollaar, Klaas Meekma, Evi Gelling, Kai in 't Veld
Uit: Jasper Krommenhoek (TalentNED), Gert Wierda (Team Zaanlander), Kayo Vos (IKO), Myrthe de Boer (Development Team Jumbo-Visma)

KNSB Talent Team Zuid
In: Daan van der Elst
Swen Halferkamps, Thom Rooijackers, Geert Frijters, Bryant Boogert, Lotte Groenen, Teun van der Linden, Joel Bom, Remco Stam, Daan van der Elst, Danielle van Zanten

KNSB Talent Team Zuidwest
Colin Duivenvoorden, Max Bergsma, Okke Mouwen, Veerle van Koppen, Armand Broos, Niels d'Huy, Daan Spruit, Eline van Voorden, Sacha van der Weide, Jelle Rieff, Pim Stuij
Uit: Chloé Hoogendoorn, Sophie Kraaijeveld (beide TalentNED)

KNSB Talent Team Noordwest
Stan Springer, Jelle Koeleman, Matthé Pronk, Nick Luijten, Sylke Kas, Bente Kerkhoff, Isabel Grevelt, Yael Prenger, Ivo de la Porte, Pien Hersman, Tom Egbertsen
Uit: Leila Meijer (stopt), Pien Smit (TalentNED), Zeno de Ponti (IKO)

KNSB Talent Team Midden-Oost
In: Tosca Mulder
Timo Lamme, Jorn de Vries, Sanne Oosterwijk, Semmie Bakker, Janna Bolsius, Emma Kole, Tosca Mulder, Lara van Son, Lièn van Disselaar, Thomas de Lange, Rick Meijer, Loek van Vilsteren, Jorian ten Cate, Quinty Vos, Vera van Ditshuizen, Tyche Warmsteker, Stijn Beekelaar, Stan van Vliet
Uit: Ruben Ligtenberg (Okay Bouw & Techniek), Stein de Wit (TalentNED), Amée Hollanders (SprintTeam Oost)

Bekijk hier het transferoverzicht marathon.

Heb je een transfer te melden of hebben wij iets gemist? Laat het ons weten! Mail naar redactie@schaatsen.nl.