Wat is er al bekend voor de ploegen voor volgend seizoen? Bekijk in onderstaand overzicht hoe de verschillende schaatsteams ervoor staan richting 2020/2021.

Team Jumbo-Visma
In:
Marcel Bosker (TalentNED), Dai Dai N'tab, Kai Verbij (Team Reggeborgh) (tot en met 2022)
Blijft: Sven KramerPatrick RoestThomas Krol, Carlijn Achtereekte, Joy BeuneAntoinette de Jong en Chris Huizinga (tot en met 2022), Hein Otterspeer en Kars Jansman (tot en met 2021) 
Uit: Douwe de Vries (stopt), Jan Smeekens (stopt), Kjeld Nuis (Team Reggeborgh)
OpleidingsploegMerijn Scheperkamp, Serge Yoro, Tijmen Snel, Joost van Dobbenburgh, Jordy van Workum en Robin Groot

Team Reggeborgh
In:
Kjeld Nuis (Team Jumbo-Visma) (tot en met 2023), Ireen Wüst (TalentNED), Femke Kok en Gijs Esders (RTC Noord/Fryslân) (tot en met 2022)
Blijft: Janno Botman, Mathias Vosté, Wesly Dijs (tot en met 2022), Ronald Mulder en Michelle de Jong (tot en met 2021, optie tot 2022), Vanessa Herzog (samenwerking tot en met 2022)
Uit: Dai Dai N'tab en Kai Verbij (Team Jumbo-Visma), Michel Mulder (stopt), Jutta Leerdam en Koen Verweij (eigen ploeg), Mika van Essen (Gewest Fryslân FTC)

Team Zaanlander (opvolger easyJet)
In:
Crispijn Ariëns en Sjoerd den Hertog (marathonploeg Okay Fashion & Jeans), Victor Ramler (marathonploeg Port of Amsterdam), Maaike Verweij (marathonploeg ZiuZ), Jos de Vos (TalentNED) (tot en met 2021)
Blijft: Irene Schouten, Jorrit Bergsma, Elisa Dul, Marijke Groenewoud (tot en met 2022), Arjan Stroetinga, Bob de Vries, Jordy Harink, Kelly Schouten, Carien Kleibeuker (tot en met 2021)
Uit: Tjerk de Boer (Team IKO), Danny Stam (marathonploeg Skate4AIR), Robert Bovenhuis (marathonploeg WBB Dakkappellen)

Team IKO
In:
Esmee Visser (TalentNED), Melissa Wijfje (RTC Noord/Fryslân) en Bart Swings (tot en met 2022), Tjerk de Boer (Team easyJet), Louis Hollaar (TalentNED), Rem de Hair (RTC Noord), Yves Vergeer (Okay Fashion & Jeans)
Blijft: Jorien ter Mors en Letitia de Jong (tot en met 2022), Lennart Velema, Jan Blokhuijsen en Femke Beuling (tot en met 2021)
Uit: Bo van der Werff (stopt), Niek Deelstra (stopt), Stef Brandsen (Gewest Fryslân FTC), Lex Dijkstra (stopt)

Team NXTGEN. 
In: Jutta Leerdam, Koen Verweij (beiden Team Reggeborgh), Thomas Geerdinck (TalentNED), Aron Romeijn (Development Team Fryslân), Teun de Wit, Daniel Greig

Team FrySk
In:
Paulien Verhaar (RTC Oost), Mayke Koster en Amber Duizendstraal
Blijft: Reina Anema, Aveline Hijlkema, Esther Kiel, Marwin Talsma, Sjoerd Kleinhuis, Ellia Smeding, Jacco Efdé, Homme Jan de Groot, Jornt Dijk, Kim Talsma, Henny de Vries, Jesse de Lange, Dyon Talsma
Uit: Esmé Stollenga (Gewest Fryslân FTC), Jan Hamers (marathonploeg Douma Staal)

TalentNED (door als opleidingsploeg)
In:
Evelien Vijn, Merel Conijn en Mats Siemons (RTC Noordwest), Eline Jansen, Chris Fredriks, Stefan Westenbroek en Joep Wennemars (RTC Oost), Remo Slotegraaf (RTC Noord), Beau Snellink (RTC Midden), Colin Duivenvoorden (RTC Zuidwest)
Uit: Ireen Wüst (Team Reggeborgh), Marcel Bosker (Team Jumbo-Visma), Esmee Visser en Louis Hollaar (Team IKO), Lotte van Beek (Development Team Fryslân), Jos de Vos (Royal A-ware), Thomas Geerdinck (Team NXTGEN), Gerben Jorritsma (stopt)

Development Team Fryslân
In: Lotte van Beek (tot en met 2022) (TalentNED), Ids Bouma, Jur Veenje en Marrit Fledderus (RTC Noord/Fryslân), Jeroen Janissen, Teun de Wit
Blijft: Dione Voskamp, Sanne in 't Hof, Janine Smit, Sanneke de Neeling, Isabelle van Elst, Helga Drost, Tom Kant, Thijs Govers, Jesper Hospes
Uit: Gijs Esders (Team Reggeborgh), Melissa Wijfje (Team IKO), Aron Romeijn (Team NXTGEN) en Manouk van Tol (stopt)

Zelfstandig
Anice Das (stopt)

KNSB Talent Teams
KNSB Talent Team Noord

In: Jildou Schaaf, Jildou Hoekstra, Ramona Westerhuis, Tim Prins, Rinse Bart de Glee, Hylke de Boer, Hidde Westra, Matthieu Hollaar, Klaas Meekma, Evi Gelling, Berit Huiting
Blijft: Sanne Westra, Megan Sokolov, Myrthe de Boer, Gert Wierda, Max Visscher, Elwin Jongman, Marieke Driesprong, Leonie Bats, Martijn Takens, Iris Schultinga
Uit: Femke Kok (Team Reggeborgh), Harm Visser (Team Jumbo-Visma marathonploeg), Jordy van Workum (Team Jumbo-Visma opleidingsploeg), Marrit Fledderus, Jur Veenje en Ids Bouma (Development Team Fryslân), Sterre Jonkers en Jort Boomhouwer (Gewest Fryslân FTC), Hilde Noppert (marathonploeg Bewustwinkelen.nl/TEKLAB), Remo Slotegraaf (TalentNED), Rem de Hair (Team IKO), Daan Gelling (marathonploeg Bouwpartners), Jens Hoekstra (stopt), Jitse Breeuwsma en Luna Jonkers (onbekend)

KNSB Talent Team Zuid
In:
Danielle van Zanten, Meinte Mellema
Blijft: Jorick Duijzer, Jarle Gerrits, Jarno Pluijgers, Jelmer Pluijgers, Jesse Speijers, Jeremy Overheul, Kayo Vos, Olav Kooij, Joris Brink, Daan van der Elst, Maud Lugters, 
Uit: Leonard van Maaren, Ju-lin de Visser

KNSB Talent Team Zuidwest
In:
Laura Qualm, Jelle Rieff, Pim Stuy, Jesse Stam
Blijft: Armand Broos, Niels d'Huy, Anna Dijkers, Lianne Koetsier, Stan Springer, Daan Spruit, Eline van Voorden en Sacha van der Weide
Uit: Colin Duivenvoorden (TalentNED), Eva van Til, Brit Qualm, Remco Langemaire, Jarno Verheij, Roy Hoogendoorn (onbekend)

KNSB Talent Team Noordwest
In:
Pien Hersman, Pien Smit, Sijmen Egberts, Tom Egbertsen en Zeno de Ponti 
Blijft: Wietse Tukkie, Amy van der Meer, Bente Kerkhoff, Naomi Verkerk, Raoul van Aken, Isabel Grevelt, Leila Meijer, Yael Prenger, Ivo de la Porte
Uit: Robin Groot (Team Jumbo-Visma opleidingsploeg), Daan Kool (baanwielrennen), Mats Siemons, Evelien Vijn en Merel Conijn (TalentNED), Roos Markus (marathonploeg Mastermind), Tijn Smit en Emma Kant (onbekend)

KNSB Talent Team Midden-Oost
In:
Loes Busser, Jade Groenewoud, Quinty Vos
Blijft: 
Amée Hollanders, Boika Maas, Jens Verbeek, Jorian ten Cate, Lars Woelders, Lasse Hiddink, Ruben Ligtenberg
Onbekend: Lianne van Loon, David Holmes, Cas Hoorneman, Willem van der Goes, Fausto Hubner
Uit: Max de Graaf, Max Douma, Marit van Beijnum en Sven Kemp (Sprintteam Oost), Twan Kok (Suomodo), Ivar Immerzeel (marathonploeg Port of Amsterdam), Naomi van der Werf en Marit Steunenberg (Gewest Fryslân FTC), Beau Snellink, Joep Wennemars, Chris Fredriks, Eline Jansen en Stefan Westenbroek (TalentNED), Paulien Verhaar (Team FrySk), Muriël Meijer (marathonploeg Forte-Van der Steen beloften), Annebet Dekker (onbekend), Luuk van Timmeren (stopt)

Bekijk hier het transferoverzicht marathon.

Heb je een transfer te melden of hebben wij iets gemist? Laat het ons weten! Mail naar redactie@schaatsen.nl.