Tickets
Shop

Hieronder vind je alle marathonrijders van de Topdivise mannen en vrouwen. De rijders van de Beloftendivisie kun je hier vinden. Vanaf 1 juli zijn de teamindelingen definitief. Veel schaatsers rijden in de zomer ook inlineskatewedstrijden bij hun ploeg, via een andere ploeg of op eigen initiatief.

Topdivisie Mannen

Team A6.nl Groot in auto's (ook inline)
Marthijn Mulder, Marc Middelkoop, Ivar Immerzeel, Christian Haasjes, Peter Michael, Ruurd Dijkstra (reserve)
Ploegleider: Manon Hekman-Kamminga

Bauerfeind
Ruud Slagter, Ruud van Egmond, Koen Klinkhamer, Berend Bervoets (wisselrijder)

Bouwselect-Bouwpartners
Luc ter Haar, Bart Mol, Ronald Kruijer, Kevin Hoekstra, Mart Bruggink
Ploegleider: Anton Ketellapper

IKO / Powerslide
Bart Swings, Jason Suttels, Kayo Vos, Felix Rijhnen, Yves Vergeer
Ploegleider: Martin ten Hove

   

Team Jumbo-Visma
Arjen van Damme, Casper de Gier, Robert Post, Mats Stoltenborg, Harm Visser, Jorrit Bergsma (reserve)
Ploegleider: Peter de Vries

OKAY Fashion en Jeans / KPMS Bouwadvies
Daan Besteman, Jeroen Janissen, Ruben Ligtenberg, Marco van der Tuin, Lars Woelders
Ploegleider: Ron Neyman

Port of Amsterdam / SKITS
Christoffel Hendriks, Luuk Loohuis, Roel Boek, Koen de Best, Jan Willem Broos
Ploegleider: Casper Helling

Reggeborgh
Ronald Haasjes, Bart Hoolwerf, Gary Hekman, Crispijn Ariëns, Evert Hoolwerf, Willem Hoolwerf
Ploegleider: Roy Boeve

 

Royal A-Ware 
Jordy Harink, Sjoerd den Hertog, Ids Bouma, Daan Gelling, Ian Quinn
Ploegleider: Jillert Anema

Sportchalet Viehhofen
Tom den Heijer, Christiaan Hoekstra, Timo Verkaaik, Niels Overvoorde, Douwe Boonstra
Ploegleider: Kurt Wubben

SPROG
Jan Hamers, Ruben Marinus, Indra Médard, Klaas Poortinga, Chiel Smit
Ploegleider: Henk Wind

VGR-Sport / Mechan Groep
Stefan Wolffenbuttel, Axel Koopman, Niels Immerzeel, Joram Verkerk, Maikel Stam
Ploegleider: Yoeri Lissenberg

Talentploeg
Tjerk de Boer, Remon Vos, Max van Honschoten

Topdivisie dames

A6.nl Groot in auto's
Sharon Hendriks, Brit Qualm, Lianne van Loon, Laura Lorenzato, Sanne Oosterwijk
Ploegleider: Henkjan Meijer

Albert Heijn / Zaanlander
Irene Schouten, Marijke Groenewoud, Maaike Verweij, Elisa Dul, Arianna Pruisscher
Ploegleider: Jelmer Bil

BDM-BTZ
Merel Bosma, Ineke Dedden, Esther Kiel en Elsemieke van Maaren
Ploegleider: Eelco Kooistra 

Bouwbedrijf De Vries
Paulien Verhaar, Hilde Noppert, Aveline Hijlkema, Demi Huiden
Ploegleider: Bob de Jong

Team DGS
Luna Jonkers, Ankie Ytsma, Nienke Smit, Amber Siegers
Ploegleider: Alida Pasveer

Leontienhuis
Deborah Veerman, Liesbeth Veen-Milatz, Quinty Ton, Fenna Zandstra, Leonie Beers
Ploegleider: Yvonne Spigt

Mastermind / Rekenservice / VGR-Sport
Tessa Snoek, Roos Markus, Emma Engbers, Sanne van Heel
Ploegleider: Yoeri Lissenberg

OCRE / Haak
Jessica Merkens, Jade van der Molen, Janet Beers, Sandra Dekker
Ploegleider: Gerben de Ruiter Bekkering

PGM Bakker
Loesanne van der Geest, Janneke Elzinga, Roza Blokker, Denise van der Hulst
Ploegleider: Jeroen Schorning

Van Ramshorst Renault
Sara van Vliet, Laura van Ramshorst, Femke Mossinkoff, Eline Jansen
Ploegleider: Martin van de Pol

SKADI
Claudia Oranje, Beau Wagemaker, Floor Peters, Daniëlle van Zanten (reserve) en Corina Strikwerda (mist op de foto)

Turner
Evi Gelling, Dieuwertje van Kalken, Lisanne Buurman, Tjilde Bennis
Ploegleider: Arjen Becker

WOKKE Vastgoed
Olin Verhoog, Bente Kerkhoff, Paula Konijn, Anne Leltz
Ploegleider: Johan Bakker

Gewest Fryslân - Victron Energy
Veerle van Koppen, Sanne in 't Hof, Sterre Jonkers
Ploegleider: Jan Bakker

De foto's zijn afkomstig uit het seizoen 2021-2022, zodra er nieuwe foto's beschikbaar zijn, zullen wij deze hier plaatsen. 

Mocht er iets niet kloppen of heb je een transfer of nieuwe teamfoto, dan horen we het graag!  Mail naar redactie@schaatsen.nl.

Group 2