Tickets
Shop

Beloftendivisie Mannen

Arktika

Martijn de Boer, Joost Schipper, Tom van Vliet, Rick de Ruijgt
Ploegleider: Victor Toonen

Bouwselect-Bouwpartners
Hylke de Boer, Ivo de la Porte, Homme Jan de Groot
Ploegleider: Piet Hijlkema

Douma Staal
Namen volgen nog
Ploegleider: Willem van Zupthen

Forte Sportswear
Stefan Schot, Guido Maat, Brian Giovanni Smit, Mitchel Zijp
Ploegleider: Marco Hagedoorn

Groenehartsport.nl
Joost de Jong, Richard van Schie, Wabe de Rooij, Leon Wenteler
Ploegleider: Aad de Haas

GroeNoord / Kuil Banden
Michael Groot, Mike Dogterom, Karsten Veen, Jitse Rense Wiersma
Ploegleider: Ewout Buist

OKAY / KPMS
Björn Bakker, Kevin van der Horst, Jorian ten Cate
Ploegleider: Ron Neyman

Ormer ICT
Roy Hoogendoorn, Remco Stam, Luke Kooij, Danny Stam
Ploegleider: Kees Haverkamp

Spieren voor Spieren
Fred Schouwenaar, Ruben Verkerk, Jelle Koeleman
Ploegleider: Marcel Kooij

Podobrace.nl
Namen volgen nog

Port of Amsterdam / SKITS
Bart Vreugdenhil, Jesse Vollaard, Jurian Koolhaas, Pijke Steenhuis
Ploegleider: Joris Boelens

SKITS
Simon de Wit, Morris Witkam
Ploegleider: Roan van Leeuwen

KNSB Talent Team Noord / Victron Energy
Sil van der Veen, Matthieu Hollaar, Hidde Westra, Kai in 't Veld, Sille Hut (reserve)
Ploegleider: Jack de Rijke

Schaatshelmen.com / Actief-thuis
Erik Valent, Swen Faber
Ploegleider: Imke Valent-Hermans

Schaatsinstituut
Namen volgen nog

Stouwdam.nl
Jelle Ligtenberg, Jelmer Ligtenberg, Marien Pelleboer, Quinten Meerveld
Ploegleider: Emiel de Groot

Omzorg
Mark van der Hulst, Stan van der Hulst, Tom Leltz, Wisse Slendebroek
Ploegleider: Bjorn Stoltenborg

Traumeel Gel - Greenwood-Liev
Niek Berden, Nino van Dijk, Mart Nijhoff, Twan Berlijn
Ploegleider: Teunis Westerbroek

Beloftendivisie Vrouwen

Arktika
Demi Benschop, Doke Schoonhoven, Myrthe Drogtrop, Eline Stubert
Ploegleider: Stein Grendel

Fortune Coffee
Maaike Koelewijn, Heleen Docter, Madelief de Jong, Eline van Voorden, Iris Mulder
Ploegleider: Remco de Mik

Tour de Boer
Stella Kleinhuis, Marchien Goldhoorn, Janinka van Weperen, Marleen Popken
Ploegleider: Jan Popken

A6.nl Groot in auto's
Lotte Veenstra, Yvonne Nauta, Fleur Veen, Fran Vanhoutte
Ploegleider: Klasiena Seinstra

Beyond
Nikita Fredrikze, Rienke Boonstra, Kim Zuiver, Tara Donoghue

Boltrics
Corrieke Buffinga, Rixt Hoogland, Aline de Jong, Florien Bolks, Fenna de Boer (reserve)
Ploegleide: Wout Schilder

DGS 
Bianca van der Meer, Joëlle de Ruiter
Ploegleider: Chantal Vos-Oosterkamp

OCRE / Forte
Hidlde Marije Dijkstra, Sanne Bouwmeester, Daniëlle Bekkering, Cindy Pots-van den Berg

Port of Amsterdam / SKITS
Judith Krabbenborg, Suzanne Klous, Iza Stekelenburg, Floor Besteman
Ploegleider: Ties Wijntjes

Van Ramshorst Renault
Roos Tabak, Janne Berkhout, Sofia Schilder, Britt van Wees
Ploegleider: Johan Berga

Gewest Fryslân / Victron Energy
Lisan van der Linde, Sanne Westra, Julie van der Tempel, Sylvia de Vries, Ramona Westerhuis (reserve)
Ploegleider: Peter Kolder

Husqvarna 
Babette Buitenhuis, Thirza Gorkink, Eline Cox, Manon Gremmen
Ploegleider: Eva Olde Hampsink

Haak
Isa Merkuur, Muriël Meijer, Lynn Dekker, Anneke Dijkstra
Ploegleider: Gerben de Ruiter Bekkering

WOKKE Vastgoed
Iris Jansen, Eva Riemersma, Iris Tiben, Dewi Nicolai
Ploegleider: Marja Vis

Group 2