Tickets
Shop

Op onze website vind je ook de teams van TeamNL Shorttrack, marathon Topdivisie, marathon Beloftendivisie, kunstrijden en de KNSB Talent Teams

Hieronder vind je alle langebaanteams voor het seizoen 2023-2024, een deel van de foto's is van afgelopen seizoen.

Team Jumbo-Visma
Reina Anema, Jorrit Bergsma, Merel Conijn, Chris Huizinga, Kars Jansman, Antoinette Rijpma - de Jong, Thomas Krol, Jutta Leerdam, Dai Dai N'tab, Merijn Scheperkamp, Tijmen Snel, Beau Snellink, Kai Verbij en Joep Wennemars, Serge Yoro.
Coach: Jac Orie, Ben Jongejan, Sicco Janmaat

Development Team Jumbo-Visma
Sijmen Egberts, Chloé Hoogendoorn, Myrthe de Boer, Jarle Gerrits, Evelien Vijn, Jordy van Workum
Hoofdcoach: Sicco Janmaat

 

Team Reggeborgh
Marcel Bosker, Janno Botman, Lex Dijkstra, Wesly Dijs, Marrit Fledderus, Louis Hollaar, Michelle de Jong, Femke Kok, Kjeld Nuis, Hein Otterspeer, Patrick Roest, Mats Siemons, Stefan Westenbroek, Remo Slotegraaf, Tim Prins, Jenning de Boo
Coaches: Gerard van Velde, Robin Derks, Dennis van der Gun, Phil Brojaka

Team IKO
Joy Beune, Armand Broos, Sebas Diniz, Gijs Esders, Robin Groot, Marten Liiv, Zeno de Ponti, Jesse Speijers, Bart Swings, Esmee Visser, Kayo Vos, Pien Hersman, Stijn van de Bunt, Jade Groenewoud
Coaches: Erwin en Martin ten Hove, Erik Bouwman

Team Albert Heijn Zaanlander
Tjerk de Boer, Ids Bouma, Elisa Dul, Marijke Groenewoud, Jordy Harink, Sjoerd den Hertog, Irene Schouten, Maaike Verweij, Melissa Wijfje, Gert Wierda, Arianna Pruisscher en Daan Gelling
Coaches: Jillert Anema, Arjan Samplonius, Henk Hospes, Daan Breeuwsma

Team Novus
Vanessa Herzog, Dione Voskamp, Naomi Verkerk, Sandrine Tas, Ellia Smeding, Thomas Geerdinck, Mathias Vosté, Cornelius Kersten

Team Frysk
Ju-Lin de Visser, Yael Prenger, Colin Duivenvoorden, Mervin Maatman, Marwin Talsma
Jornt Dijk, Amber Duizendstraal, Robbert-Jan van Hardeveld, Aveline Hijlkema, Jesse de Lange, Hilde Noppert, Sipke Sijtsema, Anna Marit Sybrandi, Dyon Talsma, Johan Talsma, Lidia Tempert, Jasper Tinga, Paulien Verhaar, Mathijs van Zwieten
Coaches: Siep Hoekstra, Bob de Jong, Maria Sterk, Oege Ferwerda

Development Team Fryslân
Pien Smit, Sylke Kas, Sophie Kraaijeveld, Jildou Hoekstra, Ramona Westerhuis, Pim Stuij, Chris Frederiks, Thomas de Lange, Matthieu Hollaar
Maud Lugters, Marit van Beijnum, Leonie Bats, Isabel Grevelt, Jur Veenje, Mika van Essen, Rem de Hair, Kai Stephan in 't Veld
Top 12 Team: Helga Drost, Mika van Essen en Sanne in ’t Hof
Coach: Ingo Bos, Ian Steen, Anice Das

TalentNED
Floris van Velsen, Pelle Bolsius, Freek van der Ham, Isa Leroy, Lieke Hoogendoorn, Mats Bendijk, Michiel de Groot, Jasper Krommenhoek, Meike Veen, Rosalie van Vliet, Sil van der Veen, Ward Dielissen
Coaches: Stefano Donagrandi, Arjen van der Veen

 

Mocht er iets niet kloppen, dan horen we het graag!  Mail naar redactie@schaatsen.nl.

Group 2