Tickets
Shop

KNSB Talent Teams

Verspreid over het hele land zijn vijf KNSB Talent Teams. Zo kunnen talentvolle rijders zich in hun eigen regio, onder deskundige begeleiding, optimaal ontwikkelen om zo later soepel door te stromen naar de top. Op deze pagina kom je te weten welke rijders deel uit maken van de KNSB Talent Teams.

KNSB Talent Team Noord Langebaan
Mats Bendijk, Sil van der Veen, Mika Kolder, Sylvia de Vries, Sille Hut, Jildou Schaaf, Hidde Westra, Tim Prins, Rinze Bart de Glee, Jildou Hoekstra, Sanne Westra, Matthieu Hollaar, Ramona Westerhuis, Max Bergsma, Tom Nijdam, Gijs Kamp, Thijmen Paardenkoper, Sem Bodewes, Niklas Reinders, Veerle van der Koppen.
Coach: Peter Kolder

 

Wadro KNSB Talent Team Noord Shorttrack
Lotte Donderwinkel, Sinne Anne Sophia Brouwers, Femke de Boer, Suze Kingma, Glenn van der Veen, Emiel Scheepstra, Noah Liam van Riet, Jurre Sybrandi, Hessel van Berkum, Jenning de Boo, Hugo Bosma, Niels Bergsma, Bas van der Valk, Justus Klaster, Chris Brijder, Daan Kos, Ted Dalrymple, Angel Daleman
Coach: Dave Versteeg

 

KNSB Talent Team Noord Inlineskaten
Udo van Wier, Bianca van der Meer, Chris de Velde, Marieke de Vries, Fleur Huls, Sascha Anna Schenk, Dinly Koster, Jelmar Hempenius
Coach: Sander de Graaff

 

KNSB Talent Team Noordwest Langebaan
Sofia Schilder, Yael Prenger, Sterre van Schaik, Sylke Kas, Bente Kerkhoff, Nick Luijtem, Tom Egbertsen, Jelle Koeleman, Matthé Pronk, Pien Hersman, Mats van den Bos, Joep Stubbe, Freek van der Ham, Yanick de Hoogd, Tess Postma, Ties van Seumeren, Janne Berkhout
Coach: Sjoerd Geraets

 

KNSB Talent Team Noordwest Inlineskaten
Bas Kee, Iris Tiben, Janne Berkhout, Jet Fransen, Lataesha Narain, Maik Stam, Senna Westerhuis, Thomas van Oost, Chris Berkhout, Melissa Mooijman, Jan Mooijman, Sofia Schilder, Tim Ke, Sharissa Oussoren, Janne Boos, Menno van Eig
Coach: Kay Schipper

 

KNSB Talent Team Midden-Oost Langebaan
Stijn Beekelaar, Janna Bolsius, Pelle Bolsius, Vera van Ditshuizen, Jort de Gans, Björn Kitselaar, Emma Kole, Thomas de Lange, Rick Meijer, Sanne Oosterwijk, Niels van Reeuwijk, Loek van Vilsteren
Coach: Jan Coopmans

 

KNSB Talent Team Middenoost Shorttrack
Idse van Benthum, Zeno de Boer, Mans Boskamp, Daniel Brouwer, Caspar Douma, Jonas de Jong, Mijntje de Jong, Steijn Koops, Asif Muhammad, Diede van Oorschot, Jari van Polen, Luna van Polen, Stan Rijksen, Leon Visser, Jeroen Wilhelm
Coach: Koen Hakkenberg

 

KNSB Talent Team Middenoost Inlineskaten
Lianne van Loon, Bret Groot, Marc Middelkoop, Asif Muhammad, Maaike Koelewijn, Sanne Oosterwijk, Jorn de Vries, Pelle Bolsius
Coach: Manon Hekman-Kamminga

 

KNSB Talent Team Zuid Langebaan
Swen Halferkamps, Thom Rooijackers, Geert Frijters, Bryant Boogert, Lotte Groenen, Teun van der Linden, Tijs van Gennip, Joel Bom, Remco Stam, Niels de Kruijk
Coach: Milan Kocken

 

KNSB Talent Team Zuidwest Langebaan
Yoeri van Bostelen, Jillian Knook, Patricia Koot, Emma Noz, Jelle Rieff, Pim Stuij
Coach: Nynke de Jong

 

KNSB Talent Team Zuidwest Shorttrack
Bibi Arts, Valerie Aarts, Henk van Atten, Junior de Blois, Brian Boer, Zoë Deltrap, Nick Endeveld, Pepijn Koestal, Thijmen Koestal, Jacob Ouweneel, Birgit Radt, Milan Schenk, Kiek Straathof, Timo Valentijn
Coach: Benny Bruggemans

 

KNSB Talent Team Zuidwest Inlineskaten
Amber van der Meijden, Angel Daleman, Dion van Hal, Elanne de Vries, Jarno van der Ent, Jeremy Brinkers, Junior de Blois, Kai-Arne Erik Ottenhoff, Mathijs Molenaar, Milou de Lange, Nikki Noordergraaf, Olin Verhoog, Patricia Koot, Sem van Beek, Brit Qualm
Coach: Bauke Wiersma

 

Group 2