Van der Wart wist voor het eerst dit seizoen door te dringen tot de top acht. Een finaleplaats op de sprint was echter te hoog gegrepen voor de voormalig Europees kampioen, daarvoor waren wereldkampioen Dajing Wu en de Zuid-Korean Yoon-Gy Kwak hem te snel af.

In de B-finale leek de Zuid-Hollander op weg naar de zege, maar een halve ronde voor het einde werd de race stil gelegd voor een valpartij van de drie concurrenten achter hem. Na de herstart lag Van der Wart in de clinch met de Chinees Dequan Chen, waardoor hij genoegen moest nemen met de derde plaats. Daarmee eindigde hij als zevende.    

Daan Breeuwsma leek lang op weg naar de halve finales van de sprint. In de laatste ronde piepte voormalig wereldkampioen Yoon-Gy Kwak echter handig binnendoor. Lara van Ruijven ging in haar kwartfinale onderuit. Breeuwsma eindigde als negende, Van Ruijven werd zestiende.

Sjinkie Knegt, dit seizoen al goed voor drie wereldbekermedailles, moest in zijn halve finale van de 1500 meter toezien hoe voormalig wereldkampioen Da Woon Sin en de Amerikaan John-Henry Krueger beslag legden op de topposities. Knegt was lange tijd voorin te vinden, maar een passeerbeweging van de Japanner Hiroki Yukoyama bracht hem uit balans en worp hem ver terug. Hij eindigde als laatste en werd achttiende.

Rianne de Vries bereikte op dezelfde afstand de B-finale. De 24-jarige Friezin eindigde daarin als vierde en legde daarmee beslag op de twaalfde plaats. Itzhak de Laat eindigde in de halve finales als vijfde en werd vijftiende.  

De zege op de sprint ging in eigen huis naar wereldrecordhoudster Kexin Fan. Met drie overwinningen gaat Fan ook aan de leiding in de wereldbeker. Bij de mannen zegevierde Kwak. Dmitry Migunov pakte ondanks een val het brons, omdat wereldkampioen Wu tegen een penalty aanliep. Daarmee behoudt Migunov de leiding in het wereldbekerklassement.

Ook op de 1500 meter ging het goud naar een thuisrijdster. Yutong Han passeerde als eerste de streep, voor de Zuid-Koreaanse Suk-Hee Shim. In het wereldbekerklassement behoudt Shim de leiding, Han stijgt naar plaats twee. Bij de mannen won voormalig wereldkampioen Da Woon Sin voor drievoudig olympisch kampioen Charles Hamelin. Sin staat na drie wedstrijden eerste, eerder zegevierde hij al in Salt Lake City.