Birgit Witte (Duivendrecht) en Annemarie Pasveer uit Groningen blijven bij Team Cenned. Margryt Gerritsma en Annewil Schreuder zijn gestopt in verband met blessures.

Team Cenned wil komend seizoen op alle fronten meedoen voor de prijzen. Zowel in de KNSB cup als op het buitenlands natuurijs zal de ploeg zich laten zien.

Ploegleider Alida Pasveer is bijzonder verheugd met de nieuwe versterkingen. "Team Cenned wil graag koersen en met Maria en Ankie naast Birgit hebben we een drietal klasbakken voor de aanval."

Annemarie Pasveer heeft een blessureseizoen achter de rug en gaat volgend seizoen haar plekje in het peloton veroveren en de aanvallers van het team ondersteunen. Sterk won in 2010 het Nederlands Kampioenschap op natuurijs op het Zuidlaardermeer en kan net als Birgit Witte op natuurijs goed uit de voeten.