Grote favorieten voor de Nationale titels zijn Sjinkie Knegt en Suzanne Schulting. In de World Cups lieten zij de laatste weken zien dat ze bij de absolute wereldtop horen.
Zowel bij de mannen als de vrouwen komt er sowieso een nieuwe Nederlands kampioen. Uittredend kampioen Freek van der Wart ontbreekt bij de mannen vanwege een blessure. Jorien ter Mors won in 2016 de titel bij de vrouwen, maar zij maakte onlangs bekend zich toe te leggen de langebaan.
Het KPN NK Shorttrack is een van belangrijkste wedstrijden van het seizoen voor de Nederlandse shorttrackers. Hier worden namelijk de startbewijzen verdeeld voor het EK Shorttrack en de World Cups in januari. Deze toernooien zullen bepalen wie namens Nederland aan de start verschijnen bij het KPN WK Shorttrack in in Ahoy, Rotterdam van 10 tot 12 maart.
Programma en tickets
Zaterdag 7 januari vanaf 17.30 worden de voorrondes gereden en is de toegang tot het KPN NK shorttrack gratis!
Zondag 8 januari vanaf 12.30 worden de finales gereden en zijn tickets voor € 5,- verkrijgbaar aan de deur. Iedere bezoeker ontvangt daarbij een gratis consumptiebon.
Klik HIER voor meer informatie over het KPN NK shorttrack