Een belangrijk toernooi voor de shorttrackers, zij testten de Olympische ijsbaan in Gangneung tijdens de World Cup. Dat bleek een prima generale voor de Nederlandse dames, zij reden naar een zilveren medaille op de relay! Dat is alweer de vierde finale én medaille op rij voor de relayploeg. Wij weten genoeg, over iets meer dan een jaar is het GOUD dat blinkt in Pyeongchang!
Met uitzondering van Bob de Vries ontbrak team Royal A-ware afgelopen week tijdens de KPN Vierdaagse. Anema’s vedetten, waaronder Irene Schouten en Jorrit Bergsma, verbleven in het Duitse Inzell voor een trainingskamp. Anema’s tweede team, een bont gezelschap met inline-topper Chris Huizinga, een Amerikaan en twee Canadezen, hielden de eer hoog en Niels Mesu ging met het KPN/Ruitjes/Hexapak naar huis.

4-days marathon was a hard one! But eh we won the cup!!!🏆✌🏼️ #greatjobguys #congratsNiels👌🏻 #450laps #ABtransport #vamospormás💪🏻 by @chrishuizinga
Ook Koen Verweij is in Inzell. Daar bereidt hij zich voor op een Elfsteden-toch(t)?

Back to the old skool! #nature #mountains #lake #frozen #ice #snow #viking #skating #sport #oldschool @lucas.v.alphen by @koenverweij
IJs, water, het is eigenlijk hetzelfde. Wij zien dat kleine Nuis door zijn papa alvast langzaam wordt klaargestoomd voor zijn schaatscarrière!

His first swim 😍 #BabyJax by @kjeldnuis