Afgelopen weekend was in Tilburg het ISU Odido Shorttrack EK, waar Nederland maar liefst zeven gouden medailles behaalde.
Zaterdag behaalde Melle van ’t Wout zijn eerste internationale medaille op een individuele afstand. Na jaren vol blessureleed voelde brons voor hem als goud.
Op vrijwel alle afstanden was TeamNL de beste, maar op de 1500 meter bij de vrouwen ging de winst naar Arianna Fontana. Ook op de mannenrelay waren de Italianen Nederland te snel af.
Kjeld Nuis liet zijn volgers meegenieten door een aantal kiekjes te delen met zijn beste vriend.
Prachtig nieuws voor Elsemieke van Maaren en haar vriend. Dit jaar verwachten zij hun eerste kindje.
De voorbereidingen op de Olympische Spelen zijn in volle gang. Voorafgaand aan een laatste test tijdens World Cup 5 in Inzell komend weekend, wordt er hard getraind.
Afgelopen zaterdag werd de Daikin Marathon Cup in Alkmaar verreden. Harm Visser en Evi Gelling kwamen solo als winnaars over de streep.
Daria Danilova en Michel Tsiba deden afgelopen week mee aan het EK Kunstschaatsen. Na een teleurstellende korte kür, herstelde ze zich in de vrije kür.
Vorige week zorgden sneeuw en ijs voor echte winterse taferelen. Deze filmpjes zijn te mooi om niet te delen!