Het werd een week om nooit te vergeten voor marathonschaatser Jeroen Janissen en Dieuwke Verkerk. Ze bezegelden hun liefde met een huwelijk.
Michel Mulder vroeg zijn vriendin Kelly Klein Goldewijk ten huwelijk. Het antwoord deelde hij met de hele wereld.
Jorrit Bergsma vierde zijn tienjarig jubileum.
Martina Sablikova bracht mooi nieuws naar buiten over haar relatie met collega-schaatsster Nikola Zdráhalová.
Over geluk gesproken...
Over op de orde van de dag: skeelerwedstrijden, ...
... kracht- en fietstrainingen.
Kim Talsma heeft de perfecte ingrediënten voor een zomerkamp: een prachtige omgeving, goed gezelschap en voldoende trainingsmogelijkheden.
Femke Mossinkoff heeft een andere manier om tijdens de zomer in vorm te blijven. Ze springt op de mountainbike en neemt deel aan verschillende wedstrijden. Afgelopen weekend pakte ze haar tweede zege van dit seizoen, door de 3 Nations Cup op de VAM-berg te winnen.
Merijn Scheperkamp en Joep Wennemars laten op hun socials de afwisseling in hun zomerprogramma zien: keihard werken en ontspanning zoeken.
Nu Yara van Kerkhof haar schaatsen aan de wilgen heeft gehangen, neemt ze de tijd voor een prachtige reis naar Costa Rica.
Tot slot de Amerikaanse schaatssters die een uitstapje maken naar Europa. Brittany Bowe geniet van een vakantie in Tsjechië.
En Erin Jackson was bij de Europacup in Geisingen.