Net als op de eerste omloop toonde de rijdster van Team Continu zich de snelste in 38,78, exact dezelfde tijd als op zaterdag en daarmee een evenaring van haar baanrecord.
Margot Boer zette de tweede tijd op het bord (39,10) en bezet in het klassement dezelfde positie. Daarin moet ze op de afsluitende 1000 meter 1,66 seconden goed zien te maken om haar ploeggenote Oenema van de titel af te houden.
Laurine van Riessen deed goede zaken in het klassement. Door een derde plek op de tweede 500 meter (39,14) klom ze naar plek drie in de algemene rangschikking op 2.,13 van Oenema. Marrit Leenstra zakte daarin naar de vierde positie, nadat ze op de tweede omloop niet verder kwam dan 39,70 en de bijbehorende tiende plek. Haar achterstand op de nummer een bedraagt 2,87.
Oenema en Boer plaatsten verzekerden zich als snelste rijdsters over twee 500 meters voor die afstand bij de WK Afstanden. Het derde felbegeerde startbewijs ging naar Floor van den Brandt. De Afterpay-rijdster sloot de tweede 500 meter af als vierde in 39,26.