Barthell (38) sluit zich aan bij het Amerikaanse team nadat hij twee seizoenen als hoofdcoach voor de Australische ploeg heeft gewerkt. Daarvoor was Barthell in 2014 als assistent coach al deel van de Amerikaanse olympische delegatie.

"Ik ben erg dankbaar voor de kans om deel uit te maken van US Speedskating", vertelt Barthell op Teamusa.org. "We hebben een sterke ploeg waarmee we het voor-olympische seizoen ingaan en ik kijk ernaar uit om het team gezamenlijk naar een hoger level te tillen om sterk te zijn in Pyeongchang."

Izykowski (32) maakte deel uit van de relayploeg die tijdens de Olympische Spelen in Turijn het brons op de 5000 meter relay wist te bemachtigen. Tijdens de Olympische Spelen van 2014 in Sochi was hij mee assistent coach van de ploeg. De laatste twee seizoenen was hij naast assistent coach ook programma manager.

“Alex is al een aantal jaar een belangrijk deel van onze organisatie en we zijn erg blij om te zien dat hij zich heeft ontwikkeld tot uitstekende trainer", meldt Guy Thibault van USS. "Zijn benoeming als bondscoach voor de vrouwenploeg spreekt tot de aanzienlijke vooruitgang die hij heeft gemaakt tijdens zijn eigen carrière."