Jubilarissen zijn gehuldigd

Iets wat natuurlijk niet het bestuur bereikt heeft, maar de vereniging met haar vele vrijwilligers en leden, hiervoor had voorzitter Bertus Dokter dan ook een dankwoord voor over. Ook wethouder Westerkamp hield een toespraak waarin hij naast het bestuur ook de vele vrijwilligers aanhaalde die de club zover hebben geholpen dat er in Heerde zo’n geweldige club en accommodatie zit.

Ook Cor Rorije van Radio 794 dankte de club voor de samenwerking die men ook met de lokale omroep heeft en ook in al die jaren al heeft gehad. Na de verschillende toespraken was het nog lang gezellig in het clubhuis met een hapje en een drankje.

Voorafgaand aan de receptie werden de leden van Skeelerclub Oost Veluwe in het zonnetje gezet die dit jaar al 25 jaar lid zijn van de vereniging en die dus de hele opkomst van de skeelersport in en om Heerde hebben meegemaakt.

Voor hen was er ook een woord van dank en een aantal anekdotes uit de geschiedenis van de club. Uit handen van Wethouder Anton Westerkamp kregen de 14 aanwezige jubilarissen een prachtige zilveren skeeler opgespeld en van bestuurslid Rita IJzerman een mooie bos bloemen overhandigd.