Het KPN Clubhuis

Voor aanvang van de wedstrijden is er op maandag, dinsdag en woensdag van alles te beleven in de ijshockeyhal, die voor dit NK is omgebouwd tot KPN Clubhuis. Het KPN Clubhuis is vooral het publiek in Thialf vrij toegankelijk, maar wel geldt vol=vol.

De deuren van het KPN Clubhuis gaan anderhalf uur voor aanvang van de wedstrijden open en sluiten ook anderhalf uur na de wedstrijden. Tijdens de wedstrijden is het KPN Clubhuis wel geopend, maar is er geen programma.

De Kinderpersconferentie

Handtekeningen voor de échte schaatsliefhebbers

Dagelijks volgt na afloop van de wedstrijden een spectaculair optreden van Erik Hulzebosch!

Naast alle activiteiten kunnen bezoekers in het KPN Clubhuis ook terecht voor een hapje en een drankje. Of zoals bij het schaatsen beter past: voor koek en zopie.

Kortom; er is van alles te zien en te beleven bij het KPN NK Allround en Sprint!

Nabeschouwing met schaatsers en oud-schaatsers

Maandag 27 december
13.00 uur: KPN Clubhuis open
13.30 uur:voorbeschouwing
13.45 uur: handtekeningsessie
14.30 uur: aanvang wedstrijden
18.30 uur: einde wedstrijden
19.15 uur: nabeschouwing
19.15 uur: handtekeningsessie
19.20 uur: optreden Erik Hulzebosch

Dinsdag 28 december
09.30 uur: KPN Clubhuis open
10.00 uur: kinderpersconferentie onder begeleiding van Barbara de Loor
10.30 uur: voorbeschouwing
10.30 uur: handtekeningsessie
11.00 uur: aanvang wedstrijden
18.50 uur: einde wedstrijden
19.15 uur: nabeschouwing en huldiging Nederlands Kampioen Sprint
19.15 uur:handtekeningsessie
19.20 uur: optreden Erik Hulzebosch

Woensdag 29 december
11.45 uur: KPN Clubhuis open
12.15 uur: kinderpersconferentie onder begeleiding van Erben Wennemars
12.45 uur: voorbeschouwing
12.45 uur: handtekeningsessie
13.15 uur: aanvang wedstrijden
19.15 uur: einde wedstrijden
19.15 uur: nabeschouwing me en huldiging Nederlands Kampioen Allround
19.15 uur: handtekeningsessie met schaatsers van merkenteams
19.20 uur: optreden Erik Hulzebosch

Doe tijdens de dweilpauzes mee aan de sms-actie en maak kans op fantastische prijzen! Waaronder een 5-daagse reis voor 2 personen naar de Essent ISU WK Afstanden in Inzell. Inclusief een passepartout voor 4 dagen. Deze superhoofdprijs (t.w.v. 1500 euro) wordt mede mogelijk gemaakt door ATP Event Experts, de Official Travel Partner van KNSB. De winnaar wordt op 30 december bekend gemaakt op schaatsen.nl. De opbrengst van de sms-actie komt ten goede aan het Mooiste Contact Fonds.