Leerdam controleert op en naast het ijs
25 december 2021Nils van der Poel deed wat we allemaal van hem verwachtten. Goud ophalen op de 5000 meter. Hij maakte het echter spannender dan we dachten. Dat kwam door Patrick Roest. Roest reed een sterke 4400 meter en toen, moest hij nog anderhalf rondje. Dankzij deze strijd werd het een prachtige vijf kilometer, met een terechte winnaar, terwijl je, als je aan de kant van Roest staat blijft denken, had er niet meer in gezeten? Maar als bestaat niet in de sport. In deze IJzige Tongen een analyse van de 5000 meter en we blijven lang stilstaan bij de omstandigheden in de schaatshal.
Wil jij meedoen aan schaats- of inlineskatewedstrijden? Bekijk de inschrijvenpagina voor alle wedstrijden en schrijf je in!
Doe mee!Als eerste op de hoogte van de ticketverkoop, het laatste schaatsnieuws en de leukste acties van schaatsen.nl? Meld je aan als #schaatsfan.
Schrijf je nu in!Cookies zijn er om jou een goede ervaring te geven op schaatsen.nl. Wil je meer weten waarom de cookies er zijn en jouw privacy-instelling beheren, bekijk dan deze pagina. Privacy instellingen