De ISU World Cup 3 wordt mogelijk gemaakt door:

Bekijk in een oogopslag, hoe laat welke afstand is, welke TeamNL rijders en meedoen,en de loting en uitslagen op deze pagina!
Wil jij bij de ISU World Cup 3 in Thialf zijn, koop je tickets nu!
De gehele internationale schaatstop komt voor het eerst dit schaatsseizoen naar Thialf voor de strijd om de beste plekken in het wereldbekerklassement. Deze plekken bepalen of en hoeveel schaatsers in februari 2026 naar de Olympische Spelen mogen. De verwachting is dan ook dat er op het scherp van de snede zal worden gestreden. Met de steun van het publiek in Thialf leidt dat onherroepelijk tot recordtijden.
Vrouwen
500 meter: Femke Kok, Marrit Fledderus, Anna Boersma, Angel Daleman, Jutta Leerdam.
1.000 meter: Femke Kok, Marrit Fledderus, Jutta Leerdam, Isabel Grevelt, Antoinette Rijpma-De Jong.
1.500 meter: Marijke Groenewoud, Antoinette Rijpma-De Jong, Joy Beune, Angel Daleman, Melissa Wijfje.
5.000 meter: Joy Beune, Merel Conijn, Marijke Groenewoud, Bente Kerkhoff, Sanne in ‘t Hof.
Mass Start: Marijke Groenewoud, Bente Kerkhoff.
Teamsprint: Anna Boersma, Marrit Fledderus, Femke Kok.
Mannen
500 meter: Jenning de Boo, Sebas Diniz, Stefan Westenbroek, Joep Wennemars, Merijn Scheperkamp.
1.000 meter: Joep Wennemars, Tim Prins, Jenning de Boo, Kjeld Nuis, Kai Verbij.
1.500 meter: Kjeld Nuis, Tim Prins, Joep Wennemars, Wesly Dijs, Tijmen Snel.
10.000 meter: Jorrit Bergsma, Marcel Bosker, Chris Huizinga, Kars Jansman, Beau Snellink.
Mass Start: Bart Hoolwerf, Jorrit Bergsma.
Teamsprint: Stefan Westenbroek, Jenning de Boo, Tim Prins.
Vrijdag 5 december
13:30 | Deuren open B-divisie
Wedstrijdprogramma: 13:45u - 17:43u
17:25 | Deuren open A-divisie
Wedstrijdprogramma: 18:55u – 21:43u
18:55 | 5.000m vrouwen
20:06 | 1.500m mannen
20:57 | 1.000m vrouwen
Zaterdag 6 december
08:20 | Deuren open B-divisie
Wedstrijdprogramma: 08:35u - 13:11u
12:45 | Deuren open A-divisie
Wedstrijdprogramma: 14:15u – 17:57u
14:15 | 10.000m mannen
16:21 | 1.500m vrouwen
17:12 | 1.000m mannen
1.000m mannen | B-divisie
Wedstrijdprogramma: 18:00 - 18:48
Zondag, december 7
10:35 | Deuren open B-divisie
Wedstrijdprogramma: 10:50u - 13:09u
12:45 | Deuren open A-divisie
Wedstrijdprogramma: 14:15u – 17:22u
14:15 | 500m vrouwen
14:43 | 500m mannen
15:30 | Massastart vrouwen
15:51 | Massastart mannen
16:23 | Team Sprint vrouwen
16:43 | Team Sprint mannen
*Programma is onder voorbehoud van wijzigingen.
Op vrijdag zijn alle wedstrijden live te volgen op NPO3. Op zaterdag en zondag op NPO1.
Daarnaast zijn alle wedstrijden live te volgen via de NOS
Media die verslag willen doen, kunnen een persaccreditatie aanvragen via de ISU. Zie onderstaande link voor de procedure: Aanmelden pers ISU
Hoe kom je zo snel, makkelijk, comfortabel én duurzaam mogelijk naar Thialf? Wij zetten de opties voor je op een rijtje en hopen dat je -samen met ons- wilt meewerken aan een zo duurzaam mogelijk evenement!
Met de trein naar Heerenveen CS
Thialf is goed te bereiken met de trein. Vanuit station Heerenveen CS ben je met de bus of op een (OV-)fiets binnen enkele minuten bij de ijsbaan.
De meest actuele informatie bekijk je vlak voor vertrek op de site/app van NS of op 9292.
👉 Check ns.nl
👉Check 9292
De Thialf Express
Vanuit QBuzz rijdt gedurende het eventweekend de speciale Thialf Express. De rechtstreekse bus rijdt van busstation Heerenveen naar IJsstadion Thialf. De Thialf Express rijdt elke 20 minuten vanaf 1,5 uur voor de eerste wedstrijd tot 1,5 uur na afloop van de laatste wedstrijd.
Met de fiets
Wat sportief!
Met de auto
Wanneer het niet anders kan, kun je met de auto komen. Zorg er wel voor dat je een parkeerticket aanschaft.
Carpoolen
Deel je lege stoelen eenvoudig met je vrienden, teamgenoten of schaatsfanmaatjes of boek deze lege stoelen binnen twee minuten en je kan gezellig samen rijden naar Thialf. Bekijk hier de mogelijkheden!
Wil je juist graag met iemand meerijden? Meld je dan aan en selecteer ‘meerijden’ in de Slinger app.
Lees meer over duurzaam reizen naar Thialf.