De Reggeborgh Marathon Inline Cup kent deze zomer 9 wedstrijden die op verschillende plekken verreden worden. De competitie kent dagprijzen en een algemeen klassement. De competitie start op woensdag 3 mei in Nijeveen en eindigt met de finale op 26 augustus in Oldebroek.

Informatie

  • Deelnemerslijst

    Deelnemers 1ste divisie kunnen zich tot 24 augustus 23.59 uur hier inschrijven.
    Deelnemers topdivisie kunnen zich tot 24 augustus 23.59 uur hier inschrijven.

    1ste divisie
    In het seizoen 2023 bestaan de wedstrijden voor de Reggeborgh Marathon Inline Cup uit een Topdivisie met daarnaast een viertal doorstroom wedstrijden (1ste divisie). Deze zijn speciaal bedoeld voor rijders in de diverse regionale competities met de ambitie een stap hogerop te komen, alsook rijders waarvoor de landelijke wedstrijden in het afgelopen seizoen (2022) net een stapje te hoog werden ervaren.

    Inschrijving aan wedstrijden voor beide divisies staat open voor Senioren, Junioren A en Junioren B  naar eigen inzicht. Masters kunnen deelnemen aan wedstrijden in de 1ste divisie.

    Indien beide wedstrijden op dezelfde dag plaats vinden kan aan één van boven vermelde competitie wedstrijden worden deelgenomen!

  • Programma

    15.00uur: Vrouwen Free-wheel +  vrouwen 1ste divisie
    16.00uur: Mannen Free-wheel + mannen 1ste divisie
    17.00uur:  Vrouwen Topdivisie
    18.30uur:  Mannen Topdivisie

    Parcourslengte: 800 meter

Uitslagen

De uitslagen zijn hier te vinden.