Tickets
Shop

ISU World Cup 5 (LB)

07 feb, 2020 - 08 feb, 2020   Calgary (CAN)

Op vrijdag 7 en zaterdag 8 februari vindt de ISU World Cup 5 plaats in Calgary.

Tickets
Wil je tickets bestellen voor de vijfde World Cup van het schaatsseizoen 2019-2020? Klik dan hier.

Wil je meer informatie over de verschillende arrangementen en de ticketmogelijkheden rondom de internationale wedstrijden? neem contact op met House of Sports via hospitality@houseofsports.nl.

Voor meer informatie, klik hier.

Bekijk hieronder de top drie van elke afstand.

Uitslag 500 meter vrouwen
1. Nao Kodaira
2. Angelina Golikova
3. Vanessa Herzog

Uitslag 500 meter mannen
1. Ruslan Murashov
2. Pavel Kulizhnikov
3. Viktor Mushtakov

Uitslag 1000 meter vrouwen
1. Nao Kodaira
2. Olga Fatkulina
3. Yekaterina Shikhova

Uitslag 1000 meter mannen
1. Pavel Kulizhnikov
2. Thomas Krol
3. Kjeld Nuis

Uitslag 1500 meter vrouwen
1. Miho Takagi
2. Ivanie Blondin
3. Ireen Wüst

Uitslag 1500 meter mannen
1. Denis Yuskov
2. Zhongyan Ning
3. Joey Mantia

Uitslag 3000 meter vrouwen
1. Martina Sablikova
2. Antoinette de Jong
3. Natalia Voronina

Uitslag 5000 meter mannen
1. Patrick Roest
2. Ted-Jan Bloemen
3. Graeme Fish


Deelnemerslijst

TeamNL ziet er bij deze World Cup in Calgary als volgt uit.:

Vrouwen
500 meter: Jutta Leerdam, Letitia de Jong, Femke Kok, Femke Beuling, Sanneke de Neeling
1000 meter: Jutta Leerdam, Letitia de Jong, Ireen Wüst, Elisa Dul, Sanneke de Neeling
1500 meter: Ireen Wüst, Melissa Wijfje, Joy Beune, Antoinette de Jong, Sanneke de Neeling
3000 meter: Esmee Visser, Irene Schouten, Carlijn Achtereekte, Antoinette de Jong, Reina Anema

Mannen
500 meter: Dai Dai N’tab, Jan Smeekens, Kai Verbij, Hein Otterspeer, Jesper Hospes
1000 meter: Kjeld Nuis, Kai Verbij, Thomas Krol, Dai Dai N’tab, Lennart Velema
1500 meter: Koen Verweij, Wesly Dijs, Marcel Bosker, Douwe de Vries, Chris Huizinga
5000 meter: Patrick Roest, Sven Kramer, Jorrit Bergsma, Marcel Bosker, Douwe de Vries


Downloads


Programma

De aangegeven tijden zijn Nederlandse tijden

Vrijdag 7 februari
17.55 uur 500m Men Division B
18.41 uur 1000m Ladies Division B
20.30 uur 500m Men Division A
21.03 uur 1000m Ladies Division A
21.47 uur 1500m Men Division A
22.32 uur 3000m Ladies Division A
00.26 uur 1500m Men Division B
01.31 uur 3000m Ladies Division B

Zaterdag 8 februari
18.05 uur 500m Ladies Division B
18.35 uur 1000m Men Division B
20.30 uur 500m Ladies Division A
21.01 uur 1000m Men Division A
21.42 uur 1500m Ladies Division A
22.28 uur 5000m Men Division A
00.40 uur 1500m Ladies Division B
02.13 uur 5000m Men Division B


Live

Vrijdag 7 februari
TV: 20.19-23.00 uur, NPO 3
Livestream: 20.00-23.00 uur, nos.nl

Zaterdag 8 februari
TV: 20.25-23.00 uur, NPO 3
Livestream: 20.25-23.00 uur, nos.nl

De wedstrijden zullen te zien zijn bij de NOS, op het YouTube-kanaal van de ISU of op schaatsen.nl/langebaan