ISU World Cup 4 (LB)
De vierde van de in totaal zes World Cups wordt van 13 tot en met 15 december verreden in Nagano, Japan.
Bij de World Cups kunnen de schaatsers per afstand punten verdienen voor het klassement. Na de (vijfde) World Cup in Calgary wordt gekeken wie mag meedoen aan de World Cup Finals in Heerenveen. Hiervoor dient een rijd(st)er bij de beste 12 te zitten per afstand.
Voor meer informatie, klik hier.
Wil je tickets bestellen voor de vierde World Cup van het schaatsseizoen 2019-2020? Klik dan hier.
Uitslag eerste 500 meter vrouwen
1. Nao Kodaira
2. Angelina Golikova
3. Vanessa Herzog
Uitslag eerste 500 meter mannen
1. Yuma Murakami
2. Tatsuya Shinhama
3. Pavel Kulizhnikov
Uitslag tweede 500 meter vrouwen
1. Angelina Golikova
2. Vanessa Herzog
3. Nao Kodaira
Uitslag tweede 500 meter mannen
1. Viktor Mushtakov
2. Pavel Kulizhnikov
3. Yuma Murakami
Uitslag 1000 meter vrouwen
1. Brittany Bowe
2. Miho Takagi
3. Sanneke de Neeling
Uitslag 1000 meter mannen
1. Pavel Kulizhnikov
2. Kai Verbij
3. Hein Otterspeer
Uitslag 3000 meter vrouwen
1. Ivanie Blondin
2. Martina Sablikova
3. Isabelle Weidemann
Uitslag 5000 meter mannen
1. Danila Semerikov
2. Peter Michael
3. Alexander Rumyantsev
Uitslag massastart vrouwen
1. Ivanie Blondin
2. Nana Takagi
3. Mia Kilburg-Manganello
Uitslag massastart mannen
1. Jordan Belchos
2. Joey Mantia
3. Bart Swings
Uitslag ploegenachtervolging vrouwen
1. Japan
2. Canada
3. Rusland
Uitslag ploegenachtervolging mannen
1. Rusland
2. Japan
3. Canada
Uitslag teamsprint vrouwen
1. Nederland
2. Rusland
3. Japan
Uitslag teamsprint mannen
1. Rusland
2. Japan
3. Canada
Deelnemerslijst
Hieronder een overzicht van de Nederlanders die geselecteerd zijn voor de vierde World Cup:
Vrouwen:
500 meter
Sanneke de Neeling, Michelle de Jong, Dione Voskamp en Isabelle van Elst
1000 meter
Sanneke de Neeling, Elisa Dul en Isabelle van Elst
3000 meter
Reina Anema en Esther Kiel
Mass start
Marijke Groenewoud en Elisa Dul
Ploegenachtervolging
Esther Kiel, Marijke Groenewoud, Elisa Dul en Reina Anema
Teamsprint
Michelle de Jong, Sanneke de Neeling en Dione Voskamp
Mannen:
500 meter
Dai Dai N'tab, Kai Verbij, Ronald Mulder, Lennart Velema en Hein Otterspeer
1000 meter
Kai Verbij, Hein Otterspeer, Dai Dai N'tab en Lennart Velema
5000 meter
Marwin Talsma
Mass start
Harm Visser en Jordy van Workum
Ploegenachtervolging
Beau Snellink, Harm Visser en Jordy van Workum
Teamsprint
Dai Dai N'tab, Kai Verbij, Lennart Velema en Hein Otterspeer
Downloads
Programma
Vrijdag 13 december
04:30 - 1st 500m Ladies Division B
04:59 - 1st 500m Men Division B
06:14 - Mass Start Semi-Final Men 1
06:34 - Mass Start Semi-Final Men 2
08:05 - 1st 500m Ladies Division A
08:33 - 1st 500m Men Division A
09:10 - Mass Start Ladies
09:27 - Mass Start Final Men
09:49 - Team Sprint Ladies
10:06 - Team Sprint Men
Zaterdag 14 december
04:15 - 2nd 500m Men Division B
04:39 - Team Pursuit Men Division B
04:59 - 1000m Ladies Division B
06:14 - 3000m Ladies Division B
08:05 - 2nd 500m Men Division A
08:38 - 1000m Ladies Division A
09:22 - Team Pursuit Men Division A
10:00 - 3000m Ladies Division A
Zondag 15 december
03:55 - 2nd 500m Ladies Division B
04:29 - 1000m Men Division B
05:37 - 5000m Men Division B
08:05 - 2nd 500m Ladies Division A
08:33 - 1000m Men Division A
09:17 - Team Pursuit Ladies Division A
09:49 - 5000m Men Division A
Live
Vrijdag 13 december
TV (samenvatting): 16.00-17.00 uur, NPO 1
Livestream: vanaf 08.00 uur
Zaterdag 14 december
TV (samenvatting): 17.00-17.56 uur, NPO 1
Livestream: vanaf 08.00 uur
Zondag 15 december
TV: 13.10-17.50 uur NPO 1
Livestream: vanaf 08.00 uur
De wedstrijden zullen te zien zijn bij de NOS, op het YouTube-kanaal van de ISU, of op schaatsen.nl/langebaan.
Uitslagen
Bekijk hier alle uitslagen.
Vrijdag 13 december
1st 500m Ladies Division B - uitslagen
1st 500m Men Division B - uitslagen
Mass Start Semi-Final Men 1 - uitslagen
Mass Start Semi-Final Men 2 - uitslagen
1st 500m Ladies Division A - uitslagen
1st 500m Men Division A - uitslagen
Mass Start Ladies - uitslagen
Mass Start Final Men - uitslagen
Team Sprint Ladies - uitslagen
Team Sprint Men - uitslagen
Zaterdag 14 december
2nd 500m Men Division B - RESULTS
1000m Ladies Division B - RESULTS
Team Pursuit Men Division B - RESULTS
3000m Ladies Division B - RESULTS
2nd 500m Men Division A - RESULTS
1000m Ladies Division A - RESULTS
Team Pursuit Men Division A - RESULTS
3000m Ladies Division A - RESULTS
Zondag 15 december
2nd 500m Ladies Division B - RESULTS
1000m Men Division B - RESULTS
5000m Men Division B - RESULTS
2nd 500m Ladies Division A - RESULTS
1000m Men Division A - RESULTS
Team Pursuit Ladies Division A - RESULTS
5000m Men Division A - RESULTS