Tickets

ISU World Cup 3 (LB)

06 dec, 2019 - 08 dec, 2019   Nur-Sultan (KAZ)

De derde van de in totaal zes World Cups wordt van 5 tot en met 8 december verreden in Nur-Sultan, Kazachstan.

Bij de World Cups kunnen de schaatsers per afstand punten verdienen voor het klassement. Na de (vijfde) World Cup in Calgary wordt gekeken wie mag meedoen aan de World Cup Finals in Heerenveen. Hiervoor dient een rijd(st)er bij de beste 12 te zitten per afstand.

Voor meer informatie, klik hier.
Wil je tickets bestellen voor de derde World Cup van het schaatsseizoen 2019-2020? Klik dan hier.

Bekijk hieronder de top drie van elke afstand.

Uitslag 500 meter vrouwen
1. Angelina Golikova
2. Daria Kachanova
3. Nao Kodaira

Uitslag 500 meter mannen
1. Viktor Mushtakov
2. Ruslan Murashov
3. Alex Boisvert-Lacroix

Uitslag 1000 meter vrouwen
1. Brittany Bowe
2. Daria Kachanova
3. Olga Fatkulina

Uitslag 1000 meter mannen
1. Thomas Krol
2. Kjeld Nuis
3. Kai Verbij

Uitslag 1500 meter vrouwen
1. Ivanie Blondin
2. Ireen Wüst
3. Brittany Bowe

Uitslag 1500 meter mannen
1. Zhongyan Ning
2. Patrick Roest
3. Kjeld Nuis

Uitslag 5000 meter vrouwen
1. Ivanie Blondin
2. Martina Sablikova
3. Isabelle Weidemann

Uitslag 10.000 meter mannen
1. Patrick Roest
2. Danila Semerikov
3. Graeme Fish

Uitslag ploegenachtervolging vrouwen
1. Canada
2. Nederland
3. Rusland

Uitslag ploegenachtervolging mannen
1. Italië
2. Canada
3. Rusland

Uitslag teamsprint vrouwen
1. Nederland
2. Rusland
3. Polen

Uitslag teamsprint mannen
1. Nederland
2. Noorwegen
3. Zwitserland


Deelnemerslijst

Hieronder een overzicht van de Nederlanders die geselecteerd zijn voor de derde World Cup:

Vrouwen:
500 meter
Jorien ter Mors, Sanneke de Neeling, Michelle de Jong, Jutta Leerdam en Dione Voskamp
1000 meter
Jorien ter Mors, Ireen Wüst, Letitia de Jong, Jutta Leerdam en Sanneke de Neeling
1500 meter
Jorien ter Mors, Antoinette de Jong, Ireen Wüst, Melissa Wijfje en Reina Anema
5000 meter
Esmee Visser, Reina Anema, Antoinette de Jong, Melissa Wijfje en Esther Kiel
Ploegenachtervolging
Ireen Wüst, Antoinette de Jong, Melissa Wijfje en Esther Kiel
Teamsprint
Michelle de Jong, Jutta Leerdam en Letitia de Jong

Mannen:
500 meter
Dai Dai N'tab, Kai Verbij, Ronald Mulder, Lennart Velema en Michel Mulder
1000 meter
Kai Verbij, Kjeld Nuis, Thomas Krol, Dai Dai N'tab en Lennart Velema
1500 meter
Kjeld Nuis, Thomas Krol, Patrick Roest, Marcel Bosker en Wesly Dijs
10.000 meter
Patrick Roest, Jorrit Bergsma, Marcel Bosker en Marwin Talsma
Ploegenachtervolging
Marcel Bosker, Chris Huizinga, Tjerk de Boer en Patrick Roest
Teamsprint
Ronald Mulder, Kai Verbij en Thomas Krol


Downloads


Programma

Onderstaand tijdschema toont de Nederlandse tijden.
Het is vijf uur later in Nur-Sultan. 

Vrijdag 6 december
B-groep
09.00 uur 1000 meter vrouwen
09.45 uur 500 meter mannen
10.29 uur 5000 meter vrouwen 

A-groep
13.00 uur 1000 meter vrouwen
13.33 uur 500 meter mannen
14.12 uur 5000 meter vrouwen
14.58 uur Team sprint mannen
15.27 uur Team sprint vrouwen

Zaterdag 7 december
B-groep
08.00 uur 500 meter vrouwen
08.36 uur 1000 meter mannen
09.36 uur 10.000 meter mannen

A-groep
13.00 uur 500 meter vrouwen
13.28 uur 1000 meter mannen
14.12 uur 10.000 meter mannen

Zondag 8 december
B-groep
09.00 uur 1500 meter vrouwen
10.12 uur 1500 meter mannen
11.11 uur Ploegenachtervolging mannen

A-groep
13.00 uur 1500 meter vrouwen
13.50 uur 1500 meter mannen
14.43 uur Ploegenachtervolging vrouwen
15.24 uur Ploegenachtervolging mannen


Live

Vrijdag 6 december
TV (samenvatting): 15.30-16.53 uur, NPO 1
Livestream: 13.00-15.39 uur

Zaterdag 7 december
TV (samenvatting): 16.30-17.52 uur, NPO 1
Livestream: 13.00-15.54 uur

Zondag 8 december
TV: 13.00-17.50 uur NPO 1
Livestream: 13.00-17.50 uur

De wedstrijden zullen te zien zijn bij de NOS, op het YouTube-kanaal van de ISU, of op schaatsen.nl/langebaan.