Tickets

ISU Junior Grand Prix of Figure Skating finale

05 dec, 2019 - 08 dec, 2019   Turijn, ITA

De ISU Junior of Figure Skating 2019/2020 is het 23e seizoen van een reeks internationale competities georganiseerd door de International Skating Union.

Medailles worden uitgereikt in de disciplines heren solo, dames solo, paarrijden en ijsdans. Deelnemers verdienen punten op basis van hun plaatsing op elk evenement en de top zes in elke discipline kwalificeert zich voor deze finale in Turijn. Voor meer informatie, klik hier.

Ditzelfde weekend wordt ook de finale van de ISU Grand Prix verreden.


Deelnemerslijst

Mannen
Andrei Mozalev (Rusland), Yuma Kagiyama (Japan), Petr Gumennik (Rusland), Daniel Grassl (Italië), Daniil Samsonov (Rusland) en Shun Sato (Japan)

Vrouwen
Kamila Valieva (Rusland), Alysa Liu (Verenigde Staten), Haein Lee (Zuid-Korea), Kseniia Sinitsyna (Rusland), Daria Usacheva (Rusland) en Viktoria Vasilieva (Rusland)

Paarrijden
Apollinariia Panfilova / Dmitry Rylov (Rusland), Iuliia Artemeva / Mikhail Nazarychev (Rusland), Kseniia Akhanteva / Valerii Kolesov (Rusland), Diana Mukhametzianova / Ilya Mironov (Rusland), Annika Hocke / Robert Kunkel (Duitsland) en Alina Pepeleva / Roman Pleshkov (Rusland)

IJsdansen
Avonley Nguyen / Vadym Kolesnik (Verenigde Staten), Elizaveta Shanaeva / Devid Naryzhnyy (Rusland), Elizaveta Khudaiberdieva / Andrey Filatov (Rusland), Maria Kazakova / Georgy Reviya (Georgië), Loicia Demougeot / Theo Le Mercier (Frankrijk) en Diana Davis / Gleb Smolkin (Rusland)


Programma

Donderdag 5 december
15.30 uur korte kür mannen
16.35 uur korte kür paarrijden
17.50 uur korte kür vrouwen

Vrijdag 6 december
15.00 uur ritmische dans ijsdansen
16.20 uur vrije kür vrouwen

Zaterdag 7 december
14.20 uur vrije kür paarrijden
15.45 uur vrije kür mannen
18.00 uur vrije dans ijsdansen

Zondag 8 december
14.00 Exhibition gala


Uitslagen

Klik hier voor de volledige uitslagen.


Live

De wedstrijden zijn live te volgen op het YouTube-kanaal van de ISU