Tickets

Golden Spin of Zagreb

04 dec, 2019 - 07 dec, 2019   Zagreb, CRO

De Golden Spin of Zagreb 2019 is het laatste evenement in een serie van 10 voor de 2019-2020 Figure Skating Challenger Series.

De Challenger Serie is opgericht door de International Skating Union (ISU) tijdens het seizoen 2014–2015 en de evenementen bestaan ​​uit een groep senior-niveau evenementen gerangschikt onder de ISU Grand Prix van kunstschaatsen. De serie stelt rijders in staat om World Standing Points te verdienen en er is ook een kans voor officials om op internationaal niveau te officiëren. Deze evenementen moeten ten minste drie disciplines omvatten (heren singles, dames singles, paar skaten en ijsdansen).

De Nederlandse rijders die in actie komen op deze wedstrijd zijn: Niki Wories, Kyarha van Tiel, Linden van Bemmel en Michel Tsiba & Darya Danilova (paarrijden). Ook zullen er twee Nederlandse juryleden een belangrijke rol spelen: Margo Pauw en Jeroen Prins.

 


Deelnemerslijst

Niki Wories

Kyarha van Tiel

Linden van Bemmel

Michel Tsiba/Darya Danilova (paarrijden)

Juryleden: Margo Pauw en Jeroen Prins

 


Downloads


Programma

Dit programma is onder voorbehoud en kan dus nog wijzigen.

Woensdag 4 december
All day Official practice
  10:00 Team Leaders Meeting
  TBA Individual Technical Panel Meetings per Discipline
  16:30 Referees and Technical Controllers Meeting
  17:30 Judges Draw and Meeting

Donderdag 5 december
  10:30 LADIES – Short Program
             PAIRS – Short Program
             MEN – Short Program

Vrijdag 6 december
  10:30 ICE DANCE – Short Dance
            PAIRS – Free Skating
            LADIES – Free Skating
  TBA PAIRS - Technical Panel Review
           Victory Ceremonies PAIRS and LADIES

Zaterdag 7 december
  07:00 PAIRS – Round Table Discussion for Judges
  07:30 LADIES – Technical Panel Review
  08:30 LADIES – Round Table Discussion for Judges
  10:00 MEN – Free Skating
             ICE DANCE – Free Dance
  16:00 MEN - Technical Panel Review
  19:30 ICE DANCE - Technical Panel Review
             Victory Ceremonies MEN and ICE DANCE
  19:00 MEN – Round Table Discussion for Judges
  20:30 ICE DANCE – Round Table Discussion for Judges