Tickets

ISU World Cup 2 (LB)

22 nov, 2019 - 24 nov, 2019   Tomaszow Mazowiecki (POL)

De tweede World Cup van het seizoen wordt verreden op 22 t/m 24 november in Tomaszow Mazowiecki, Polen. Vorig jaar werd deze locatie ook aangedaan in de World Cup-cyclus en was het voor het eerst dat deze baan gebruikt werd voor het schaatsen. 

Bij de World Cups kunnen de schaatsers per afstand punten verdienen voor het klassement. Na de (vijfde) World Cup in Calgary wordt gekeken wie mag meedoen aan de World Cup Finals in Heerenveen. Hiervoor dient een rijd(st)er bij de beste 12 te zitten per afstand.

Voor meer informatie over de World Cup in Polen, klik hier.

Wil je tickets bestellen voor de tweede World Cup van het schaatsseizoen 2019-2020? Klik dan hier.

Bekijk hieronder de top drie van elke afstand.

Uitslag 500 meter vrouwen
1. Nao Kodaira
2. Olga Fatkulina
3. Daria Kachanova

Uitslag 500 meter mannen
1. Tatsuya Shinhama
2. Yuma Murakami
3. Laurent Dubreuil

Uitslag 1500 meter vrouwen
1. Ireen Wüst
2. Miho Takagi
3. Evgeniia Lalenkova

Uitslag 1500 meter mannen
1. Thomas Krol
2. Kjeld Nuis
3. Denis Yuskov

Uitslag 3000 meter vrouwen
1. Martina Sablikova
2. Carlijn Achtereekte
3. Natalia Voronina

Uitslag 5000 meter mannen
1. Patrick Roest
2. Danila Semerikov
3. Denis Yuskov

Uitslag ploegenachtervolging vrouwen
1. Rusland
2. Nederland
3. Canada

Uitslag ploegenachtervolging mannen
1. Nederland
2. Japan
3. Rusland

Uitslag massastart vrouwen
1. Irene Schouten
2. Ivanie Blondin
3. Nana Takagi

Uitslag massastart mannen
1. Joey Mantia
2. Jorrit Bergsma
3. Arjan Stroetinga

Uitslag teamsprint vrouwen
1. Rusland
2. Nederland
3. Japan

Uitslag teamsprint mannen
1. Nederland
2. China
3. Canada


Deelnemerslijst


Downloads


Programma

Vrijdag 22 november
TBD*  Division B: 3000m Ladies
                                5000m Men
16:00 Division A : Team Sprint Ladies
                                Team Sprint Men
                                3000m Ladies
                                5000m Men

Zaterdag 23 november
TBD* Division B: 1500m Men
                              500m Ladies
                              Mass Start Men SF
15:00 Division A : 500m Ladies
                                1500m Men
                               Team Pursuit Ladies
                               Mass Start Men


Zondag 24 november
TBD* Division B: 1500m Ladies
                               500m Men
                               Mass Start Women SF
15:00 Division A : 500m Men
                                1500m Ladies
                               Team Pursuit Men
                               Mass Start Ladies


Uitslagen

Klik hier om de uitslagen te bekijken.


Live

Vrijdag 22 november
TV (samenvatting): 00.21-00.51 uur, NPO 1
Livestream: 16.00-18.55 uur

Zaterdag 23 november
TV (samenvatting): 16.52-17.48 uur, NPO 1
Livestream: 15.00-17.48 uur

Zondag 17 november
TV: 15.00-17.06 uur NPO 1
Livestream: 15.00-17.06 uur

De wedstrijden zullen te zien zijn bij de NOS, op het YouTube-kanaal van de ISU, of op schaatsen.nl/langebaan.