Live
Shop

ISU World Cup V Stavanger

29 jan, 2016 - 31 jan, 2016   Stavanger (NOR)

Hier vind je de belangrijkste informatie rondom de ISU World Cup in Stavanger (29-31 januari 2016).

Onder downloads is het announcement van de ISU beschikbaar.

De officiële wedstrijdpagina van de organisatie vind je hier (in het Noors).


Deelnemerslijst

Hieronder vind je de Nederlandse selectie.

Dames:
2x 500 meter: Jorien ter Mors, Margot Boer, Anice Das, Janine Smit en Floor van den Brandt.
2x 1000 meter: Marrit Leenstra, Margot Boer, Anice Das, Janine Smit en Jorien ter Mors . 
1500 meter: Marrit Leenstra, Marije Joling, Ireen Wüst, Annouk van der Weijden en Linda de Vries. 
3000 meter: Marije Joling, Ireen Wüst, Annouk van der Weijden, Linda de Vries en Irene Schouten.

Heren:
1e 500 meter: Kai Verbij, Gerben Jorritsma, Pim Schipper, Jesper Hospes en Ronald Mulder. 
2e 500 meter: Kai Verbij, Gerben Jorritsma, Pim Schipper, Jesper Hospes en Kjeld Nuis. 
2x 1000 meter: Kjeld Nuis, Gerben Jorritsma, Pim Schipper, Jesper Hospes en Kai Verbij. 
1500 meter: Kjeld Nuis, Thomas Krol, Douwe de Vries, Patrick Roest en Arjan Stroetinga. 
5000 meter: Jorrit Bergsma, Sven Kramer, Douwe de Vries, Patrick Roest en Arjan Stroetinga.


Downloads


Programma

Hieronder vind je het programma van de ISU World Cup in Stavanger.

Vrijdag 29 januari

TIJD ONDERDEEL
10.00U 1E 500M DAMES (B-DIVISIE)
  1E 500M HEREN (B-DIVISIE)
  1e 1000M DAMES (B-DIVISIE)
  1500m heren (B-divisie)
   
16.00U 1e 500M DAMES (A-DIVISIE)
16.25u 1E 500M heren (A-DIVISIE)
17.10u 1e 1000M dames (A-DIVISIE)
18.00u 1500M HEREN (A-DIVISIE)

Zaterdag 30 januari

TIJD ONDERDEEL
08.45U 2e 500M DAMES (B-DIVISIE)
  1e 1000M HEREN (B-DIVISIE)
  1500M dames (B-DIVISIE)
  5000m heren (b-divisie)
   
14.30U 2E 500M DAMES (A-DIVISIE)
  1e 1000M HEREN (A-DIVISIE)
  1500M DAMES (A-DIVISIE)
  5000M HEREN (A-DIVISIE)

Zondag 31 januari

TIJD ONDERDEEL
09.30U 2E 500M heren (B-DIVISIE)
  2e 1000M DAMES (B-DIVISIE)
  2e 1000M HEREN (B-DIVISIE)
  3000m dames (B-divisie)
   
14.30U 2E 500M HEREN (A-DIVISIE)
  2E 1000M DAMES (A-DIVISIE)
  2E 1000M HEREN (A-DIVISIE)
  3000M DAMES (A-DIVISIE)

Startlijsten

Vrijdag 29 januari

ONDERDEEL  
1E 500M DAMES (B-DIVISIE) Loting
1E 500M HEREN (B-DIVISIE) LOTING
1E 1000M DAMES (B-DIVISIE) LOTING
1500M HEREN (B-DIVISIE) LOTING
   
1E 500M DAMES (A-DIVISIE) LOTING
1E 500M HEREN (A-DIVISIE) LOTING
1E 1000M DAMES (A-DIVISIE) LOTING
1500M HEREN (A-DIVISIE) LOTING

Zaterdag 30 januari

ONDERDEEL  
2E 500M DAMES (B-DIVISIE) LOTING
1E 1000M HEREN (B-DIVISIE) LOTING
1500M DAMES (B-DIVISIE) LOTING
5000M HEREN (B-DIVISIE) LOTING
   
2E 500M DAMES (A-DIVISIE) LOTING
1E 1000M HEREN (A-DIVISIE) LOTING
1500M DAMES (A-DIVISIE) LOTING
5000M HEREN (A-DIVISIE) LOTING

Zondag 31 januari

ONDERDEEL  
2E 500M HEREN (B-DIVISIE) LOTING
2E 1000M DAMES (B-DIVISIE) LOTING
2E 1000M HEREN (B-DIVISIE) LOTING
3000M DAMES (B-DIVISIE) LOTING
   
2E 500M HEREN (A-DIVISIE) LOTING
2E 1000M DAMES (A-DIVISIE) LOTING
2E 1000M HEREN (A-DIVISIE) LOTING
3000M DAMES (A-DIVISIE) LOTING

Uitslagen

Vrijdag 29 januari

ONDERDEEL      
1E 500M DAMES (B-DIVISIE) Rituitslag Uitslag klassement
1E 500M HEREN (B-DIVISIE) RITUITSLAG UITSLAG KLASSEMENT
1E 1000M DAMES (B-DIVISIE) RITUITSLAG
UITSLAG KLASSEMENT
1500M HEREN (B-DIVISIE) RITUITSLAG UITSLAG KLASSEMENT
       
1E 500M DAMES (A-DIVISIE) RITUITSLAG UITSLAG KLASSEMENT
1E 500M HEREN (A-DIVISIE) RITUITSLAG UITSLAG KLASSEMENT
1E 1000M DAMES (A-DIVISIE) RITUITSLAG UITSLAG KLASSEMENT
1500M HEREN (A-DIVISIE) RITUITSLAG UITSLAG KLASSEMENT

Zaterdag 30 januari

ONDERDEEL      
2E 500M DAMES (B-DIVISIE) RITUITSLAG UITSLAG KLASSEMENT
1E 1000M HEREN (B-DIVISIE) RITUITSLAG UITSLAG KLASSEMENT
1500M DAMES (B-DIVISIE) RITUITSLAG UITSLAG KLASSEMENT
5000M HEREN (B-DIVISIE) RITUITSLAG UITSLAG KLASSEMENT
       
2E 500M DAMES (A-DIVISIE) RITUITSLAG UITSLAG KLASSEMENT
1E 1000M HEREN (A-DIVISIE) RITUITSLAG UITSLAG KLASSEMENT
1500M DAMES (A-DIVISIE) RITUITSLAG UITSLAG KLASSEMENT
5000M HEREN (A-DIVISIE) RITUITSLAG UITSLAG KLASSEMENT

Zondag 31 januari

ONDERDEEL      
2E 500M HEREN (B-DIVISIE) RITUITSLAG UITSLAG KLASSEMENT
2E 1000M DAMES (B-DIVISIE) RITUITSLAG UITSLAG KLASSEMENT
2E 1000M HEREN (B-DIVISIE) RITUITSLAG UITSLAG KLASSEMENT
3000M DAMES (B-DIVISIE) RITUITSLAG UITSLAG KLASSEMENT
       
2E 500M HEREN (A-DIVISIE) RITUITSLAG UITSLAG KLASSEMENT
2E 1000M DAMES (A-DIVISIE) RITUITSLAG UITSLAG KLASSEMENT
2E 1000M HEREN (A-DIVISIE) RITUITSLAG UITSLAG KLASSEMENT
3000M DAMES (A-DIVISIE) RITUITSLAG UITSLAG KLASSEMENT

 


Live

Hieronder vind je de livestream van de ISU World Cup in Stavanger, verzorgd door de NOS.