Tickets
Shop

Verspreid over het hele land zijn vijf KNSB Talent Teams. Zo kunnen talentvolle rijders dichtbij hun huis topsport en onderwijs combineren om zo later soepel door te stromen naar de top.

KTT Noord
Langebaan
Mats Bendijk, Sil van der Veen, Mika Kolder, Sylvia de Vries, Sille Hut, Jildou Schaaf, Hidde Westra, Tim Prins, Rinze Bart de Glee, Jildou Hoekstra, Sanne Westra, Matthieu Hollaar, Ramona Westerhuis, Max Bergsma, Tom Nijdam, Gijs Kamp, Thijmen Paardenkoper, Sem Bodewes, Niklas Reinders, Veerle van der Koppen

 

KTT Noord
Shorttrack
Lotte Donderwinkel, Sinne Anne Sophia Brouwers, Femke de Boer, Suze Kingma, Glenn van der Veen, Emiel Scheepstra, Noah Liam van Riet, Jurre Sybrandi, Hessel van Berkum, Jenning de Boo, Hugo Bosma, Niels Bergsma, Bas van der Valk, Justus Klaster, Chris Brijder, Daan Kos, Ted Dalrymple, Angel Daleman

 

KTT Noord
Inlineskaten
Udo van Wier, Bianca van der Meer, Chris de Velde, Marieke de Vries, Fleur Huls, Sascha Anna Schenk, Dinly Koster, Jelmar Hempenius

 

KTT Noordwest
Langebaan
Sofia Schilder, Yael Prenger, Sterre van Schaik, Sylke Kas, Bente Kerkhoff, Nick Luijtem, Tom Egbertsen, Jelle Koeleman, Matthé Pronk, Pien Hersman, Mats van den Bos, Joep Stubbe, Freek van der Ham, Yanick de Hoogd, Tess Postma, Ties van Seumeren, Janne Berkhout

 

 

KTT Noordwest
Inlineskaten
Bas Kee, Iris Tiben, Janne Berkhout, Jet Fransen, Lataesha Narain, Maik Stam, Senna Westerhuis, Thomas van Oost, Chris Berkhout, Melissa Mooijman, Jan Mooijman, Sofia Schilder, Tim Ke, Sharissa Oussoren, Janne Boos, Menno van Eig

   

 

KTT Midden-Oost
Inlineskaten
Lianne van Loon, Bret Groot, Marc Middelkoop, Asif Muhammad, Maaike Koelewijn, Sanne Oosterwijk, Jorn de Vries, Pelle Bolsius

 

 Langebaan en shorttrack volgen nog

KTT Zuid 
Langebaan
Swen Halferkamps, Thom Rooijackers, Geert Frijters, Bryant Boogert, Lotte Groenen, Teun van der Linden, Tijs van Gennip, Joel Bom, Remco Stam, Niels de Kruijk

 

 

KTT Zuidwest
Inlineskaten
Amber van der Meijden, Angel Daleman, Dion van Hal, Elanne de Vries, Jarno van der Ent, Jeremy Brinkers, Junior de Blois, Kai-Arne Erik Ottenhoff, Mathijs Molenaar, Milou de Lange, Nikki Noordergraaf, Olin Verhoog, Patricia Koot, Sem van Beek, Brit Qualm

 

Langebaan en shorttrack volgen nog

Group 2