Bekijk hier het programma van de Olympische Spelen 2018 in PyeongChang, Zuid-Korea.

GOUD (8)   ZILVER (6)   BRONS (6)  
Carlijn Achtereekte (3000 m)   Ireen Wüst (3000 m)   Antoinette de Jong (3000 m)  
Sven Kramer (5000 m)   Sjinkie Knegt (1500 m)   Marrit Leenstra (1500 m)  
Ireen Wüst (1500 m)   Patrick Roest (1500 m)   Relay dames  
Kjeld Nuis (1500 m)   Yara van Kerkhof (500 m)   Team pursuit heren  
Jorien ter Mors (1000 m)   Jorrit Bergsma (10.000 m)   Irene Schouten (mass Start)  
Esmee Visser (5000 m)   Team pursuit dames   Koen Verweij (mass start)  
Suzanne Schulting (1000 m)          
Kjeld Nuis (1000 m)          

PyeongChang 2018: medaillespiegel langebaan en resultaten top-3 per afstand
Terugblik Sotsji 2014: medaillewinnaars en medaillespiegel van afgelopen vijf edities

Officieel protocol (alle resultaten en overzichten)

9 februari 12.00 uur (20.00 uur Korea) 
Openingsceremonie 

10 februari 11.00 uur (19.00 uur Korea)
1500 meter heren, kwalificatie en finale (shorttrack), Uitslag/Result
500 meter dames, kwalificatie (shorttrack)
3000 meter relay dames, kwalificatie (shorttrack)

10 februari 12.00 uur: (20.00 uur Korea)
3000 meter dames (langebaan), Meeschrijflijst/Write down list | Uitslag/Result

11 februari 08.00 uur: (16.00 uur Korea)
5000 meter heren (langebaan), Meeschrijflijst/Write down list | Uitslag/Result

12 februari 13.30 uur: (21.30 uur Korea)
1500 meter dames (langebaan), Meeschrijflijst/Write down list | Uitslag/Result

13 februari 11.00 uur: (19.00 uur Korea)
500 meter dames, finale (shorttrack), Uitslag/Result
1000 meter heren, kwalificatie (shorttrack)
5000 meter relay heren, kwalificatie (shorttrack)

13 februari 12.00 uur: (20.00 uur Korea)
1500 meter heren (langebaan), Meeschrijflijst/Write down list | Uitslag/Result

14 februari 11.00 uur: (19.00 uur Korea)
1000 meter vrouwen (langebaan), Meeschrijflijst/Write down list | Uitslag/Result

15 februari 12.00 uur: (20.00 uur Korea)
10.000 meter heren (langebaan), Meeschrijflijst/Write down list | Uitslag/Result

16 februari 12.00 uur: (20.00 uur Korea)
5000 meter dames (langebaan), Meeschrijflijst/Write down list | Uitslag/Result

17 februari 11.00 uur: (19.00 uur Korea)
1500 meter dames, finale (shorttrack), Uitslag/Result
1000 meter heren, finale (shorttrack), Uitslag/Result

18 februari 12.00 uur: (20.00 uur Korea)
Team pursuit heren, kwalificatie (langebaan), Meeschrijflijst/Write down list | Uitslag/Result
500 meter dames (langebaan), Meeschrijflijst/Write down list | Uitslag/Result

19 februari 12.00 uur: (20.00 uur Korea)
Team pursuit dames, kwalificatie (langebaan), Meeschrijflijst/Write down list | Uitslag/Result
500 meter mannen (langebaan), Meeschrijflijst/Write down list | Uitslag/Result

20 februari 11.00 uur: (19.00 uur Korea)
500 meter heren, kwalificatie (shorttrack)
1000 meter dames, kwalificatie (shorttrack)
3000 meter relay dames, finale (shorttrack), Uitslag/Result

21 februari 12.00 uur: (20.00 uur Korea)
Team pursuit heren, (semi-)finales (langebaan), Meeschrijflijst/Write down list | Uitslag/Result
Team pursuit dames, (semi-)finales (langebaan), Meeschrijflijst/Write down list | Uitslag/Result

22 februari 11.00 uur: (19.00 uur Korea)
1000 meter dames, finale (shorttrack), Uitslag/Result
500 meter heren, finale (shorttrack), Uitslag/Result
5000 meter relay heren, finale (shorttrack), Uitslag/Result

23 februari 11.00 uur: (19.00 uur Korea)
1000 meter mannen (langebaan), Meeschrijflijst/Write down list | Uitslag/Result

24 februari 12.00 uur: (20.00 uur Korea)
Mass start dames, halve finale (langebaan), Meeschrijflijst/Write down list
Mass start heren, halve finale (langebaan), Meeschrijflijst/Write down list
Mass start dames, finale (langebaan), Meeschrijflijst/Write down list | Uitslag/Result
Mass start heren, finale (langebaan), Meeschrijflijst/Write down list | Uitslag/Result

25 februari 12.00 uur: (20.00 uur Korea)
Sluitingsceremonie