Schaatsen.nl bundelt de komende tijd de transfers bij de langebaanploegen in een handig overzicht.

Team Reggeborgh
In: Janno Botman (RTC Noordwest), Mika van Essen (Sprintteam Oost), Jutta Leerdam (Team IKO), Michelle de Jong (RTC Noord/Fryslân), Koen Verweij, Vanessa Herzog, Mathias Vosté (allen tot en met 2020)
Blijft: Kai Verbij, Dai Dai N'tab (beide tot en met 2022), Ronald MulderMichel MulderWesly Dijs (allen tot en met 2020)
Onbekend: Pim Schipper
Uit: Gerben Jorritsma (TalentNED)

Team Jumbo-Visma
Nieuw: Kars Jansman (tot en met 2021, Bouw & Techniek) 
Blijft: Kjeld Nuis (tot en met 2023), Patrick Roest (tot en met 2022), Hein Otterspeer (tot en met 2021), Sven Kramer, Antoinette de Jong, Carlijn Achtereekte, Thomas Krol, Joy Beune, Douwe de Vries, Jan Smeekens, Chris Huizinga (allen tot en met 2020)
OpleidingsploegMerijn Scheperkamp (RTC Noord/Fryslân), Serge Yoro (RTC Noordwest), Tijmen Snel en Joost van Dobbenburgh (RTC Zuidwest/Healthy Team)

TalentNED
In: Thomas Geerdinck (Team easyJet), Gerben Jorritsma (Team Reggeborgh) (beide tot en met 2020)
Blijft: Ireen Wüst, Esmee Visser, Marcel Bosker, Lotte van Beek, Jos de Vos, Louis Hollaar (allen tot en met 2020)
Uit: Marwin Talsma (Team FrySk)

Team easyJet
Blijft: Irene Schouten (tot en met 2022), Jorrit Bergsma, Bob de Vries, Arjan Stroetinga, Tjerk de Boer, Carien Kleibeuker, Elisa Dul, Marijke Groenewoud
In opleiding: Danny Stam (Stehmann/Viking), Robert Bovenhuis (Okay Fashion & Jeans), Jordy Harink (Bouw & Techniek), Kelly Schouten (ZiuZ)
Uit: Erik Jan Kooiman (Okay Fashion & Jeans), Evert Hoolwerf (AB Vakwerk), Simon Schouten (stopt), Thomas Geerdinck (TalentNED), Lex Dijkstra (Team IKO)

Team IKO
In: Femke Beuling (RTC Noord/Fryslân, tot en met 2021), Lex Dijkstra (Team easyJet) en Stef Brandsen (RTC Midden) tot en met 2020. 
Blijft: Jorien ter Mors (tot en met 2022), Letitia de Jong (tot en met 2021), Lennart Velema, Bo van der Werff, Niek Deelstra, Jan Blokhuijsen
Onbekend: Joost Born (twijfelt), Suzanne Schulting
Uit: Daan Baks (stopt), Jutta Leerdam (Team Reggeborgh), Martijn van Oosten (stopt)

Team FrySk
In: Kim Talsma, Henny de Vries, Jesse de Lange, Dyon Talsma, Marwin Talsma (TalentNED)
Blijft: Esmé Stollenga, Reina Anema, Aveline Hijlkema, Esther Kiel, Ellia Smeding (Groot-Brittannië), Jornt Dijk, Jan Hamers, Jacco Efdé, Homme Jan de Groot, Sjoerd Kleinhuis
Uit: Floor van den Brandt (stopt), Femke Markus (stopt)

RTC Noord/Fryslân
In: Dione Voskamp (RTC Zuidwest/Healthy Team), Sanne in 't Hof
Blijft: Thijs Govers, Jesper Hospes, Tom Kant, Aron Romeijn, Gijs Esders, Manouk van Tol, Janine Smit, Sanneke de Neeling, Isabelle van Elst, Helga Drost, Melissa Wijfje
Uit: Femke Beuling (Team IKO), Michelle de Jong (Team Reggeborgh), Merijn Scheperkamp (Opleidingsteam Jumbo-Visma), Sanne van der Schaar (stopt), Yvonne Nauta (Schaatsdames.nl)

RTC Zuidwest/Healthy Team
Uit: Dione Voskamp (RTC Noord/Fryslân), Tijmen Snel en Joost van Dobbenburgh (Opleidingsteam Jumbo-Visma)

RTC Noordwest
Uit: Janno Botman (Team Reggeborgh), Serge Yoro (Opleidingsteam Jumbo-Visma)

RTC Oost
In: Jorian ten Cate, Amée Hollanders, Ruben Ligtenberg, Boika Maas, Jens Verbeek (Sprintteam Oost), Joep Wennemars, Lars Woelders
Blijft: Annebet Dekker, Chris Fredriks, Lasse Hiddink, Eline Jansen, Muriël Meijer, Marit Steunenberg, Paulien Verhaar, Stefan Westenbroek
Uit: Anouk Sanders, Lilian Temmink, Eva Olde Hampsink, Famke Minnee

Bekijk hier het transferoverzicht marathon.

Heb je een transfer te melden of hebben wij iets gemist? Laat het ons weten! Mail naar redactie@schaatsen.nl.