Bekijk in onderstaand overzicht wie in het seizoen 2020/2021 kampioen zijn in de belangrijkste schaatslanden.

Nederland
500 meter: Femke Kok en Dai Dai N'tab
1000 meter: Jutta Leerdam en Thomas Krol
1500 meter: Jorien ter Mors en Thomas Krol
3000 / 5000 meter: Irene Schouten en Patrick Roest
5000 / 10.000 meter: Irene Schouten en Marwin Talsma
Allround: Patrick Roest en Antoinette de Jong

Japan
500 meter: Nao Kodaira en Yuma Murakami
1000 meter: Miho Takagi en Tatsuya Shinhama
1500 meter: Miho Takagi en Seitaro Ichinohe
3000 / 5000 meter: Misaki Oshigiri en Seitaro Ichinohe
5000 / 10.000 meter: Lemi Williamson en Motonaga Arito
Mass start: Manami Momose en Kenta Kikuchi

Rusland
500 meter: Olga Fatkulina en Ruslan Murashov
1000 meter: Olga Fatkulina en Viktor Mushtakov
1500 meter: Evgeniia Lalenkova en Sergey Trofimov
3000 / 5000 meter: Natalia Voronina en Sergey Trofimov
5000 / 10.000 meter: Natalia Voronina en Ruslan Zakharov
Mass start: Elizaveta Golubeva en Danila Semerikov

Noorwegen
500 meter: Julie Nistad Samsonsen en Håvard Lorentzen
1000 meter: Ida Njåtun en Håvard Lorentzen
1500 meter: Ida Njåtun en Allan Dahl Johansson
3000 / 5000 meter: Ragne Wiklund en Hallgeir Engebråten
5000 / 10.000 meter: Ragne Wiklund en Hallgeir Engebråten

Polen
500 meter: Karolina Bosiek en Artur Nogal 
1000 meter: Karolina Bosiek en Artur Nogal
1500 meter: Natalia Czerwonka en Marcin Bachanek
3000 / 5000 meter: Magdalena Czyszczón en Szymon Palka
5000 / 10.000 meter: Magdalena Czyszczón en Szymon Palka
Mass start: Karolina Bosiek en Szymon Palka
Allround: Karolina Bosiek en Szymon Palka

Wit-Rusland
500 meter: Hanna Nifantava en Ignat Golovatsiuk
1000 meter: Ekaterina Sloeva en Ignat Golovatsiuk
1500 meter: Marina Zueva en Ignat Golovatsiuk
3000 / 5000 meter: Marina Zueva en Yahor Damaratski

Regerende kampioenen 2019/2020

Wereldkampioenen
500 meter: Nao Kodaira en Pavel Kulizhnikov
1000 meter: Jutta Leerdam en Pavel Kulizhnikov
1500 meter: Ireen Wüst en Kjeld Nuis
3000 / 5000 meter: Martina Sablikova en Ted-Jan Bloemen
5000 / 10.000 meter: Natalia Voronina en Graeme Fish
Mass start: Ivanie Blondin en Jorrit Bergsma
Ploegenachtervolging: Japan (vrouwen) en Nederland (mannen)
Teamsprint: Nederland (mannen en vrouwen)
Allround: Patrick Roest en Ireen Wüst
Sprint: Tatsuya Shinhama en Miho Takagi

Heb je een aanvulling of hebben we een wedstrijd gemist? Mail naar redactie@schaatsen.nl.