De Nederlandse afstandskampioenen zijn bekend, maar ook in het buitenland is hard gevochten om de nationale titels. Bekijk in onderstaand overzicht wie de nieuwe kampioenen zijn in de belangrijkste schaatslanden.

Nederland
500 meter: Jutta Leerdam en Dai Dai N'tab
1000 meter: Jutta Leerdam en Thomas Krol
1500 meter: Melissa Wijfje en Thomas Krol
3000 meter: Esmee Visser
5000 meter: Esmee Visser en Patrick Roest
10.000 meter: Jorrit Bergsma
Sprint: volgt 25 & 26 januari
Allround: volgt 25 & 26 januari

Japan
500 meter: Nao Kodaira en Tatsuya Shinhama
1000 meter: Miho Takagi en Tatsuya Shinhama
1500 meter: Miho Takagi en Shane Williamson
3000 meter: Miho Takagi
5000 meter: Lemi Williamson en Ryosuke Tsuchiya
10.000 meter: Takahiro Ito
Sprint: Miho Takagi en Yamato Matsui
Allround: Sumire Kikuchi en Seitaro Ichinohe

Rusland
500 meter: Olga Fatkulina en Pavel Kulizhnikov
1000 meter: Daria Kachanova en Pavel Kulizhnikov
1500 meter: Yekaterina Shikhova en Denis Yuskov
3000 meter: Natalia Voronina
5000 meter: Natalia Voronina en Sergey Trofimov
10.000 meter: Ruslan Zakharov

Canada
500 meter: Kaylin Irvine en Gilmore Junio
1000 meter: Kaylin Irvine en David La Rue
1500 meter: Ivanie Blondin en David La Rue
3000 meter: Ivanie Blondin 
5000 meter: Isabelle Weidemann en Graeme Fish
10.000 meter: Ted-Jan Bloemen

Verenigde Staten
500 meter: Kimi Goetz en Kimani Griffin
1000 meter: Kimi Goetz en Joey Mantia
1500 meter: Brittany Bowe en Joey Mantia 
3000 meter: Mia Kilburg-Manganello
5000 meter: Mia Kilburg-Manganello en Emery Lehman 
10.000 meter: Emery Lehman

Duitsland
500 meter: Katja Franzen en Joel Dufter
1000 meter: Michelle Uhrig en Nico Ihle 
1500 meter: Michelle Uhrig en Stefan Emele 
3000 meter: Claudia Pechstein 
5000 meter: Claudia Pechstein en Patrick Beckert
10.000 meter: Patrick Beckert

Italië
500 meter: Yvonne Daldossi en Mirko Giacomo Nenzi
1000 meter: Francesca Lollobrigida en Mirko Giacomo Nenzi
1500 meter: 
3000 meter: Francesca Lollobrigida
5000 meter: Andrea Giovannini
10.000 meter: 

Zuid-Korea
500 meter: Min-Sun Kim en Jun-Ho Kim
1000 meter: Min-Sun Kim en Jin-Su Kim 
1500 meter: Ji-Woo Park en Min-Seok Kim 
3000 meter: Bo-Reum Kim 
5000 meter: Do-Young Park en Cheon-Ho Um 
10.000 meter: Hyun-Woong Moon
Sprint: Hyun-Yung Kim en Jun-Ho Kim
Allround: Bo-Reum Kim en Cheon-Ho Um

China
Sprint: Jingzhu Jin en Enxue Chen
Allround: Ahenar Adake en Zhongyan Ning

Heb je een aanvulling of hebben we een wedstrijd gemist? Mail naar redactie@schaatsen.nl.