Zelf sporten: Marathon
Win een schaatsclinic bij IJsstrijd
BUSSUM - Kinderen tot twaalf jaar die zich nu opgeven voor de Nierstichting IJsstrijd maken kans op een exclusieve schaatsclinic voor hun hele klas met topschaatsers Henk Angenent of Moniek Kleinsman.
Ambassadeurs van IJsstrijd: Henk Angenent en Ireen Wüst
Op zondag 4 maart staan honderden schaatsliefhebbers op de schaatsbaan van FlevOnice in Biddinghuizen in de startblokken voor de IJsstrijd. Zij staan voor de uitdaging zoveel mogelijk gesponsorde rondjes van vijf kilometer te schaatsen en zo geld op te halen voor de Nierstichting.
De twee IJsstrijders die het meeste sponsorgeld ophalen, winnen een schaatsclinic voor hun klas. Zij kunnen zich via de website van IJsstrijd www.ijsstrijd.nl aanmelden. Ook dit jaar zamelt de Nierstichting geld in voor de ontwikkeling van de draagbare kunstnier.
De clinics die je kan winnen worden gegeven door Elfstedentochtwinnaar Henk Angenent en langebaanschaatster Moniek Kleinsman in samenwerking met Schaatsschool Eleven”, vertelt Tom Oostrom, directeur van de Nierstichting. “Hoe eerder je je aanmeldt, hoe meer geld je bij elkaar kunt brengen. We nodigen kinderen en scholen dan ook van harte uit zich zo snel mogelijk aan te melden!”
Start je eigen sponsoractie
Je kan geld inzamelen door na inschrijving op de website - www.ijsstrijd.nl - zelf een sponsoractie te starten. De twee clinics staan op 4 maart van 14.45 tot 15.30 uur op het programma. De kinderen krijgen drie kwartier training van één van de twee topschaatsers met wie ze ook nog een ererondje van 200 meter rijden.
Naast de mogelijkheid een schaatsclinic te winnen, kunnen kinderen tot 12 jaar zich ook inschrijven voor een betaalde clinic. Deze clinics duren 45 minuten en kosten 20 euro per persoon. In totaal kunnen twintig kinderen meedoen. Aanmelding gebeurt op volgorde van binnenkomst en is mogelijk door een e-mailbericht te sturen naar: ijsstrijd@nierstichting.nl
Iedereen kan deelnemen
Naast kinderen kan heel schaatsminnend Nederland zich via www.ijsstrijd.nl aanmelden voor IJsstrijd 2012 en meeschaatsen voor het goede doel. Wie zich vóór 14 februari inschrijft, maakt bovendien kans op een paar mooie schaatsen van Viking. Schaats je niet? Sponsor dan een van de deelnemers.
gerelateerd nieuws
#marathon
-
Requesting tweets from Twitter...



