Natuurijs
KPN NK marathon Emmen van start
EMMEN - Op de Grote Rietplas bij Emmen wordt woensdag het KPN NK marathon op natuurijs verreden.
Bob de Vries
De veteranen zijn inmiddels begonnen aan hun zestig kilometer lange tocht (aanvang 8.00 uur), de vrouwen rijden zeventig kilometer (aanvang 10.00 uur) en de mannen honderd (start om 13.30 uur). Gastheer is de ijsvereniging Nieuw-Amsterdam/Veenoord.
Bob de Vries zal zijn nationale marathontitel op natuurijs verdedigen. De schaatser uit de BAM-ploeg raakte maandag geblesseerd aan een knie tijdens het Fries kampioenschap in Hindeloopen, maar is fit genoeg om te starten op het NK.
De aanmelding voor langebaanschaatsters Irene Schouten en Lotte van Beek, deel uitmakend van Team Liga, is bevestigd door de KNSB.
In verband met de verwachte grote belangstelling heeft de gemeente Emmen bewoners uit de omgeving opgeroepen om met de fiets of lopend te komen. Tussen het NS-station in Emmen, het centrum en de Grote Rietplas rijden gratis pendelbussen.
gerelateerd nieuws
tweets: veiligheid
KNSB gaat voor veiligheid
Onderstaande tweets houden niet in dat het ijs veilig is. Schaatsen op genoemde plekken is voor eigen risico. De KNSB raad aan te allen tijde de veiligheidsregels in acht te nemen en niet onnodig risico te nemen. De KNSB is niet aansprakelijk voor welke schade dan ook.
#natuurijs
-
Requesting tweets from Twitter...



