Natuurijs

Man zakt door ijs en overlijdt

ANP 04-02-2012 14:22

RIJPWETERING - Een 55-jarige man uit Rijpwetering is zaterdagochtend overleden nadat hij door het ijs was gezakt. Dat heeft de politie gemeld.

De man ging rond 09.00 uur naar buiten om bij het ijs aan de Ripselaan te kijken. Zijn familie vond het te lang duren voordat hij terugkwam en ging daarop ook naar het ijs.

Daar bleek dat de man het ijs was opgelopen en er doorheen was gezakt. Gealarmeerde hulpverleners haalden hem uit het water en hebben geprobeerd hem te reanimeren, maar dat mocht niet baten.

De KNSB liet bij monde van Ramon Kuipers al weten dat het niet veilig is om het ijs op te gaan op meren en vaarten.

Share |

gerelateerd nieuws

tweets: veiligheid

KNSB gaat voor veiligheid

Onderstaande tweets houden niet in dat het ijs veilig is. Schaatsen op genoemde plekken is voor eigen risico. De KNSB raad aan te allen tijde de veiligheidsregels in acht te nemen en niet onnodig risico te nemen. De KNSB is niet aansprakelijk voor welke schade dan ook. 

#natuurijs