Marathon
Wüst wel, Kramer niet naar...
HEERENVEEN - Ireen Wüst heeft aangegeven de Elfstedentocht te willen rijden mocht deze er komen en na afloop van het WK allround plaatsvinden. Sven Kramer zal hoe dan ook niet deelnemen aan de Tocht der Tochten
Sven Kramer
Veel hangt bij de TVM-schaatsploeg af van de planning. Mocht de tocht plaatsvinden voor het Essent WK Allround, over twee weken in Moskou, dan mogen de schaatsers van coach Gerard Kemkers niet deelnemen, zoals eerder al bevestigd door TVM-directeur Arjan Bos.
De sponsor hecht namelijk groot belang aan de mondiale titelstrijd, mede omdat er met een groot aantal belangrijke relaties wordt afgereisd naar de Russische hoofdstad.
Naast Ireen Wüst heeft ook Jan Blokhuijsen aangegeven de Elfstedentocht te willen rijden.
Voor Kramer, die een compleet schaatsseizoen moest missen vanwege een blessure, is de beslissing genomen dat het "medisch niet verantwoord is" om aan de tocht deel te nemen, aldus een woordvoerder van de ploeg.
Startbewijs
Overigens zijn de TVM'ers niet per definitie verzekerd van een startbewijs.
Schaatsers moeten lid zijn van de Vereniging de Friesche Elfsteden om deel te nemen. Leden van na 1985 krijgen door middel van loting een startbewijs toegekend.
gerelateerd nieuws
marathon
-
Requesting tweets from Twitter...



