ISU World Cup II Salt Lake City
Deelnemerslijst
Namens Nederland rijdt onderstaande ploeg.Dames
500 meter: Margot Boer, Janine Smit, Bo van der Werff, Marrit Leenstra en Floor van den Brandt
1000 meter: Bo van der Werff, Sanneke de Neeling, Marrit Leenstra, Margot Boer en Linda de Vries
1500 meter: Marije Joling, Marrit Leenstra, Antoinette de Jong, Diane Valkenburg en Sanneke de Neeling
5000 meter: Carien Kleibeuker, Irene Schouten, Lisa van der Geest, Yvonne Nauta en Antoinette de Jong
Mass start: Irene Schouten en Janneke Ensing (A-divisie), Carien Kleibeuker (B-divisie).
Team Sprint: Margot Boer, Janine Smit en Bo van der Werff.
Heren
500 meter: Ronald Mulder, Kai Verbij, Hein Otterspeer, Gerben Jorritsma en Kjeld Nuis (reserve: Jan Smeekens)
1000 meter: Kjeld Nuis, Stefan Groothuis, Kai Verbij, Gerben Jorritsma en Thomas Krol
1500 meter: Gerben Jorritsma, Kjeld Nuis, Thomas Krol, Wouter olde Heuvel en Jan Blokhuijsen
10000 meter: Erik Jan Kooiman, Jorrit Bergsma, Sven Kramer, Bob de Vries en Arjan Stroetinga
Mass Start: Jorrit Bergsma en Arjan Stroetinga (A-divisie), Jan Blokhuijsen (B-divisie).
Team Sprint: Ronald Mulder, Kai Verbij en Stefan Groothuis.
Downloads
Programma
Vrijdag 20 november
Tijd USA | TIJD NL | Onderdeel |
09.00 | 17.00 | 5000m dames (B-divisie) |
10.23 | 18.23 | 1e 500m dames (b-divisie) |
11.04 | 19.04 | 1e 500m heren (b-divisie) |
13.00 | 21.00 | 5000m dames (a-divisie) |
14.10 | 22.10 | 1e 500m dames (A-DIVISIE) |
14.35 | 22.35 | 1e 500m heren (A-DIVISIE) |
15.12 | 23.12 | 1500m heren (A-DIVISIE) |
16.52 | 00.52 | 1500m heren (B-DIVISIE) |
Zaterdag 21 november
TIJD USA | TIJD NL | ONDERDEEL |
09.00 | 17.00 | 2e 500M DAMES (B-DIVISIE) |
09.26 | 17.26 | 1000M Heren (B-DIVISIE) |
10.48 | 18.48 | 1500M Dames (B-DIVISIE) |
13.00 | 21.00 | 10000M Heren (A-DIVISIE) |
15.06 | 23.06 | 2E 500M DAMES (A-DIVISIE) |
15.31 | 23.31 | 1000M heren (A-DIVISIE) |
16.16 | 00.16 | 1500M dames (A-DIVISIE) |
17.53 | 01.53 | 10000M HEREN (B-DIVISIE) |
Zondag 22 november
TIJD USA | TIJD NL | ONDERDEEL |
09.00 | 17.00 | 1000M DAMES (B-DIVISIE) |
09.50 | 17.50 | 2E 500M heren (B-DIVISIE) |
10.43 | 18.43 | mass start dames (b-divisie) |
11.13 | 19.13 | mass start heren (b-divisie) |
13.00 | 21.00 | 1000M DAMES (A-DIVISIE) |
13.35 | 21.35 | 2E 500M heren (A-DIVISIE) |
14.15 | 22.15 | mass start dames (A-DIVISIE) |
14.45 | 22.45 | mass start HEREN (A-DIVISIE) |
15.30 | 23.30 | Team Sprint dames |
15.47 | 23.57 | Team sprint HEREN |
Live
TWEEDE SCHERM
De wedstrijden in Salt Lake City zijn te volgen via ons tweede scherm.
LIVESTREAM
Uitslagen
Vrijdag 20 november
ONDERDEEL | |||
5000M DAMES (B-DIVISIE) | RITUITSLAG | Uitslag | klassement |
1E 500M DAMES (B-DIVISIE) | RITUITSLAG | UITSLAG | KLASSEMENT |
1E 500M HEREN (B-DIVISIE) | RITUITSLAG | UITSLAG | KLASSEMENT |
5000M DAMES (A-DIVISIE) | RITUITSLAG | UITSLAG | KLASSEMENT |
1E 500M DAMES (A-DIVISIE) | RITUITSLAG | UITSLAG | KLASSEMENT |
1E 500M HEREN (A-DIVISIE) | RITUITSLAG | UITSLAG | KLASSEMENT |
1500M HEREN (A-DIVISIE) | RITUITSLAG | UITSLAG | KLASSEMENT |
1500M HEREN (B-DIVISIE) | RITUITSLAG | UITSLAG | KLASSEMENT |
Zaterdag 21 november
ONDERDEEL | |||
2E 500M DAMES (B-DIVISIE) | Rituitslag | UITSLAG | KLASSEMENT |
1000M HEREN (B-DIVISIE) | RITUITSLAG | UITSLAG | KLASSEMENT |
1500M DAMES (B-DIVISIE) | RITUITSLAG | UITSLAG | KLASSEMENT |
10000M HEREN (A-DIVISIE) | RITUITSLAG | UITSLAG | KLASSEMENT |
2E 500M DAMES (A-DIVISIE) | RITUITSLAG | UITSLAG | KLASSEMENT |
1000M HEREN (A-DIVISIE) | RITUITSLAG | UITSLAG | KLASSEMENT |
1500M DAMES (A-DIVISIE) | RITUITSLAG | UITSLAG | KLASSEMENT |
10000M HEREN (B-DIVISIE) | RITUITSLAG | UITSLAG | KLASSEMENT |
Zondag 22 november
ONDERDEEL | |||
1000M DAMES (B-DIVISIE) | RITUITSLAG | UITSLAG | KLASSEMENT |
2E 500M HEREN (B-DIVISIE) | RITUITSLAG | UITSLAG | KLASSEMENT |
MASS START DAMES (B-DIVISIE) | UITSLAG | KLASSEMENT | |
MASS START HEREN (B-DIVISIE) | UITSLAG | KLASSEMENT | |
1000M DAMES (A-DIVISIE) | RITUITSLAG | UITSLAG | KLASSEMENT |
2E 500M HEREN (A-DIVISIE) | RITUITSLAG | UITSLAG | KLASSEMENT |
MASS START DAMES (A-DIVISIE) | UITSLAG | KLASSEMENT | |
MASS START HEREN (A-DIVISIE) | UITSLAG | KLASSEMENT | |
TEAM SPRINT DAMES | RITUITSLAG | UITSLAG | KLASSEMENT |
TEAM SPRINT HEREN | RITUITSLAG | UITSLAG | KLASSEMENT |