ISU World Cup V Stavanger
Onder downloads is het announcement van de ISU beschikbaar.
De officiële wedstrijdpagina van de organisatie vind je hier (in het Noors).
Deelnemerslijst
Hieronder vind je de Nederlandse selectie.Dames:
2x 500 meter: Jorien ter Mors, Margot Boer, Anice Das, Janine Smit en Floor van den Brandt.
2x 1000 meter: Marrit Leenstra, Margot Boer, Anice Das, Janine Smit en Jorien ter Mors .
1500 meter: Marrit Leenstra, Marije Joling, Ireen Wüst, Annouk van der Weijden en Linda de Vries.
3000 meter: Marije Joling, Ireen Wüst, Annouk van der Weijden, Linda de Vries en Irene Schouten.
Heren:
1e 500 meter: Kai Verbij, Gerben Jorritsma, Pim Schipper, Jesper Hospes en Ronald Mulder.
2e 500 meter: Kai Verbij, Gerben Jorritsma, Pim Schipper, Jesper Hospes en Kjeld Nuis.
2x 1000 meter: Kjeld Nuis, Gerben Jorritsma, Pim Schipper, Jesper Hospes en Kai Verbij.
1500 meter: Kjeld Nuis, Thomas Krol, Douwe de Vries, Patrick Roest en Arjan Stroetinga.
5000 meter: Jorrit Bergsma, Sven Kramer, Douwe de Vries, Patrick Roest en Arjan Stroetinga.
Downloads
Programma
Hieronder vind je het programma van de ISU World Cup in Stavanger.Vrijdag 29 januari
TIJD | ONDERDEEL |
10.00U | 1E 500M DAMES (B-DIVISIE) |
1E 500M HEREN (B-DIVISIE) | |
1e 1000M DAMES (B-DIVISIE) | |
1500m heren (B-divisie) | |
16.00U | 1e 500M DAMES (A-DIVISIE) |
16.25u | 1E 500M heren (A-DIVISIE) |
17.10u | 1e 1000M dames (A-DIVISIE) |
18.00u | 1500M HEREN (A-DIVISIE) |
Zaterdag 30 januari
TIJD | ONDERDEEL |
08.45U | 2e 500M DAMES (B-DIVISIE) |
1e 1000M HEREN (B-DIVISIE) | |
1500M dames (B-DIVISIE) | |
5000m heren (b-divisie) | |
14.30U | 2E 500M DAMES (A-DIVISIE) |
1e 1000M HEREN (A-DIVISIE) | |
1500M DAMES (A-DIVISIE) | |
5000M HEREN (A-DIVISIE) |
Zondag 31 januari
TIJD | ONDERDEEL |
09.30U | 2E 500M heren (B-DIVISIE) |
2e 1000M DAMES (B-DIVISIE) | |
2e 1000M HEREN (B-DIVISIE) | |
3000m dames (B-divisie) | |
14.30U | 2E 500M HEREN (A-DIVISIE) |
2E 1000M DAMES (A-DIVISIE) | |
2E 1000M HEREN (A-DIVISIE) | |
3000M DAMES (A-DIVISIE) |
Live
Hieronder vind je de livestream van de ISU World Cup in Stavanger, verzorgd door de NOS.Uitslagen
Vrijdag 29 januari
ONDERDEEL | |||
1E 500M DAMES (B-DIVISIE) | Rituitslag | Uitslag | klassement |
1E 500M HEREN (B-DIVISIE) | RITUITSLAG | UITSLAG | KLASSEMENT |
1E 1000M DAMES (B-DIVISIE) | RITUITSLAG |
UITSLAG | KLASSEMENT |
1500M HEREN (B-DIVISIE) | RITUITSLAG | UITSLAG | KLASSEMENT |
1E 500M DAMES (A-DIVISIE) | RITUITSLAG | UITSLAG | KLASSEMENT |
1E 500M HEREN (A-DIVISIE) | RITUITSLAG | UITSLAG | KLASSEMENT |
1E 1000M DAMES (A-DIVISIE) | RITUITSLAG | UITSLAG | KLASSEMENT |
1500M HEREN (A-DIVISIE) | RITUITSLAG | UITSLAG | KLASSEMENT |
Zaterdag 30 januari
ONDERDEEL | |||
2E 500M DAMES (B-DIVISIE) | RITUITSLAG | UITSLAG | KLASSEMENT |
1E 1000M HEREN (B-DIVISIE) | RITUITSLAG | UITSLAG | KLASSEMENT |
1500M DAMES (B-DIVISIE) | RITUITSLAG | UITSLAG | KLASSEMENT |
5000M HEREN (B-DIVISIE) | RITUITSLAG | UITSLAG | KLASSEMENT |
2E 500M DAMES (A-DIVISIE) | RITUITSLAG | UITSLAG | KLASSEMENT |
1E 1000M HEREN (A-DIVISIE) | RITUITSLAG | UITSLAG | KLASSEMENT |
1500M DAMES (A-DIVISIE) | RITUITSLAG | UITSLAG | KLASSEMENT |
5000M HEREN (A-DIVISIE) | RITUITSLAG | UITSLAG | KLASSEMENT |
Zondag 31 januari
ONDERDEEL | |||
2E 500M HEREN (B-DIVISIE) | RITUITSLAG | UITSLAG | KLASSEMENT |
2E 1000M DAMES (B-DIVISIE) | RITUITSLAG | UITSLAG | KLASSEMENT |
2E 1000M HEREN (B-DIVISIE) | RITUITSLAG | UITSLAG | KLASSEMENT |
3000M DAMES (B-DIVISIE) | RITUITSLAG | UITSLAG | KLASSEMENT |
2E 500M HEREN (A-DIVISIE) | RITUITSLAG | UITSLAG | KLASSEMENT |
2E 1000M DAMES (A-DIVISIE) | RITUITSLAG | UITSLAG | KLASSEMENT |
2E 1000M HEREN (A-DIVISIE) | RITUITSLAG | UITSLAG | KLASSEMENT |
3000M DAMES (A-DIVISIE) | RITUITSLAG | UITSLAG | KLASSEMENT |